Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor kinek van igaza,...

Most akkor kinek van igaza, és kinek kéne elnézést kérnie?

Figyelt kérdés
Tegnap beszélgettünk arról hogy mi legyen ebben a 4 napba,mikor találkozzunk barátommal? 25 km-re lakunk egymástól. Mivel tegnap nem mondta h jönne,így én szerveztem késő du-ra egy csajos programot. Most a barátom meg van sértődve rám h ő mégis jött volna hozzám,mert lesz egy koncert s elment volna rá. Olyan mintha büntudatot próbálna kelteni bennem h mondjam le a programomat. Mondtam neki h nem az a dolgom h egész nap otthon üljek és arra várjak h mikor akar jönni. Erre nem válaszolt semmit.
2012. ápr. 28. 15:56
 1/7 anonim válasza:
4%
Ment volna mert ő szeret!ez nem bűntudatkérdés..ha igazán szeretnétek egymást mindketten a másikkal akartatok volna lenni és nem szerveztek más programot :)
2012. ápr. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj kedves első, de hül.yeség amit mondasz. Ha egyszer a pasi azt mondta, h programja van, akkor a csaj üljön otthon egyedül, mert neki pasija van, és nem megy sehova nélküle? A párkapcsolat nem azt jelenti, h össze van nőve a két fél.

Kérdező, én a helyedben elmennék a csajos programra, és majd legközelebb szól időben a párod, ha akar vmi programot, vagy menni akar hozzád.

2012. ápr. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ha ő nem mondta, hogy megy hozzád akkor mielőtt programot szerveztél volna magadnak meg kellett volna kérdezned, hogy találkoztok-e vagy sem


De tudod ha ő szervezne magának fiús programot akkor te agyonig be lennél pukkadva, hogy ezt hogy gondolja, hogy nem veled tölti a szabadidejét.

2012. ápr. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amig nem együtt laktunk,mi ezért beszéltük le előre mindig mikor mit csinálunk.


van szád,nem tudtad volna te megkérdezni hogy drágám mit tervezel a 4 napra?

2012. ápr. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Olvassátok már el a kérdés! Írta, h megkérdezte, de nem mondta, h jönne. Miért a kérdezőnek kéne kuncsorognia, h ugyan drágám, találd már ki, mi lesz.?
2012. ápr. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
többször is kérdeztem tőle h mi legyen ebben a 4 napba...de nem mondta h ma jönne
2012. ápr. 28. 18:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát ha ő sem tudja mit akar, akkor te csak szervezzél, ő meg majd igazodik.

Mi együtt lakunk 6 éve, de mindig megkérdezem, mi legyen a program, hogy a teendőket is beillesszük. Muszáj nagy vonalakban megtervezni a napot.

2012. ápr. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!