Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családom ki akar rakni (16...

A családom ki akar rakni (16 vagyok), mert egy rossz viccet sütöttem el a húgommal?! Már kértem számtalanszor elnézést.

Figyelt kérdés

Árvaházba akarnak adni,elég komolyan gondolják.Már mindenhogy megpróbáltam kimagyarázni magam a történtek miatt.


Szituáció: húgom 13 állandóan ordít,visít ha pókot lát,nagyon kellemetlen szituk ezek..

Tegnap este aludtam.Egy szobában alszunk emeletes ágyon,ő kiharcolta magának a fölsőt,erre ordítva rám ugrik,hogy JÉÉZUUSSOMMM ÁDÁM egy PÓÓÓÓÓÓKKKKKKKK,majdnem színinfarktust kaptam tőle,felmásztam megnézni hol az bestia,erre kiderült hogy egy egycentis kaszáspók kb a SAROKBAN kb 2 méterrel a feje fölött -.-

Felmásztam a szekrényen keresztül leszedtem lejöttem és a kezemben volt és arca elé tettem,hoyg "Ez bestia akart megenni?" -Itt a válasz után,le akartam csapni és mondani,hogy Hős bátyád megment minden egycentistől a világon...csak vicc akart lenni.Erre felvisított és elájult,felkeltek anyuék nem tért magához egy ideig magáho tért és egy csomó ideig sírt és szídott meg minden.Szüleim most utálnak engem,szívtelen nem normális állatnak tartanak .

Mivel engeszteljem ki őket?



2012. febr. 27. 20:07
1 2 3 4 5
 1/44 anonim válasza:
87%
Nem tehetnek ki, a törvény melletted áll.
2012. febr. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
96%
Pedig jó poén lett volna:9 Sajnos a fóbiával rendelkezőknél előfordulhat ájulás. Tartsd tiszteletben a félelmeit,látod még el is ájult tőle. Egyszóval TÉNYLEG FÉL A PÓKOKTÓL!
2012. febr. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
94%
Nem tehetnek ki. Inkább testvérednek kellene segítsék. ez nem normális.
2012. febr. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
94%
Nem raknak ki, csak mérgükben mondják. Lenyugszanak, te pedig magyarázd el nekik ha higgadtak.
2012. febr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
78%
Te... Ez nagyon nagy. Hát azért idővel csak megenyhülnek. Azt nem írom, hogy kérjél vocsánatot, mert gondolom azt kértél. Meg gondolom az egész sztorit így el is mondtad... tudják, hogy rosszat nem akartál, szerintem idővel megfognak enyhülni.
2012. febr. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:

De árvaházba rakhatnak. :(

Most minden egyes baklövésemet felhozták a húgommal kapcsolatban. Még azt is,amikor eltört a keze mert fogócskáztunk és megcsúszott a medence szélén... persze ő futott utánam én nem a szélénél futottam,de ő így akarta levágni-akkor is meg lettem verve.

Szeretem őt én is,de unom hogy a szüleimnek ő a szeme fénye én meg egy senki vagyok.


Tudom,hogy fél-csak mintha rájátszana.Nem akartam,hogy elájuljon!-Eszembe sem volt!Azt hittem ha fogom,akkor nem gond =/

2012. febr. 27. 20:18
 7/44 anonim ***** válasza:
90%
Ne butáskodjál, árvaházba árvákat lehet tenni, és nem pókvadászokat, akik megijesztik a lánytesót. Magyarázd meg a szüleidnek, hogy te csak jót akartál, mert a Discoveryn láttad, hogy a fóbiásokat hogyan szoktatják hozzá a félelmük tárgyához. Vagy a TV ben volt a hiba, vagy a tesódba. Tebenned nem is lehetett, mert te jó vagy.
2012. febr. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem a húgoddal próbáld megértetni, hogy nem akartál neki rosszat. Rosszul reagáltál egy helyzetre, de nem bántó szándékkal, és tőle kérj bocsánatot. Elsőként felajánlanám neki, hogy helyet cseréljetek az ágyban, így pókmentesebb alsó ágyon alhat.

A szüleid viselkedése nem túlságosan helyes, de ők a szüleid. Én a helyedben meghúznám magam, nem lázadnék, és próbálnám élni a rendes életem. Nekik is helyre kell tenni a fejükben a dolgot, reméljük sikerülni fog nekik. Ha folyton csak magyarázgatod, hogy te nem akartál rosszat, az csak fa a tűzre.

Próbálj meg otthon segíteni többet, légy kedves, figyelmes, a szüleid is akkor engesztelődnek meg hamarabb, ha látják a húgod felé előzékenyen viselkedsz.

Kitartás, és ne rettegj, csak ijesztgetnek, nem tudnak olyan könnyen kitenni.

2012. febr. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
61%
Tarantula, madárpók. Ezzel ki lehet engesztelni ;)
2012. febr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
85%

Félreértések, mint a legtöbb konfliktus alapja. Te nyilván nem tudtad, hogy a húgod fóbiásan fél a póktól (ájulást bejátszani nem olyan könnyű). Szüleid meg nem tudják, hogy te ezt nem tudtad, és hogy nem akartál rosszat.

Sok sikert a dolgok tisztázásához!

2012. febr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!