Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nem engedi...

Anna009 kérdése:

Mit csináljak ha nem engedi anyukám hogy itt aludjon a barátnőm? Nagyon sürgős!

Figyelt kérdés
Eleve úgy volt hogy tegnap alszik itt a barátnőm Gina.De anya azt mondta hogy tegyük át holnapra.Jól van ebbe bele mentünk Ginával.Aztán ma felhívtam Ginát és ő azt mondta hogy ma nem ér rá és az anyukája is azt mondta hogy ma semmikép sem érnek rá.Aztán mondta anya hogy akkor tegyük át holnapra mondtam hogy felőlem oké.Aztán anya beszélt Gina anyjával és azt mondta Gina anyja hogy nincsen semmikép ott alvás mert nemrég ismerjük egymást.Aztán anya is elkezdi hogy akkor nincsen itt alvás meg stb.(anyai egyetértés).És ez nekünk be volt ígérve most meg..:( Mi közbe Ginával már 1 éve ismerjük egymást és nagyon jól kijövünk minden héten találkozunk 4x edzésen.És ma délután 4-kor fog hívni hogy akkor mi is van hogyan legyen.SÜRGŐS!segítsetek!

2012. ápr. 29. 13:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Most mit vársz? Hass anyádra, ő meg az övére.
2012. ápr. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
78%
Gina... :DDDD Én se engedném a gyerekemnek ,hogy GHB-vel aludjon :DDDDD
2012. ápr. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
haahhaa.de akkor is segítsetek xd
2012. ápr. 29. 13:09
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
És hogy segítsünk? hívjuk fel az anyádat mert nem engedi hogy egy barátnő nálatok aludjon? jó ég, mi lesz majd ha bulizni akarsz elmenni....
2012. ápr. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

kérdezd meg tőle h ő miért nem engedi,lehet csak azért mert gina anyukája sem akarja

esetleg hívd át hozzátok gina anyukáját h lássa jó helyen lesz a lánya

2012. ápr. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Most mit vársz tőlünk? :S
2012. ápr. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Gina anyja alapból nem akarta már mióta, és biztos valamire rábeszélte a te anyádat is amiről nem tudhatsz mert kitudja mit mondott neki, lehet ez a szöveg csak kifogás. Mindegy sajnos ez van majd máskor lesz rá alkalmatok nyugi :)
2012. ápr. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok? 11-12?


Majd meglátod, hogy nem ezek az egetrengető dolgok az életben. Nekem egy állás lett beígérve, mégis munka nélkül vagyok, én kinél reklamáljak? Ilyen az élet. Majd meglátod te is. Amúgy miért is fontos annyira egy ilyen ottalvás? Mit olyat lehet csinálni éjjel, amikor úgyis alszotok, amit nappal ne lehetne? Ha meg nem aludni, hanem műsorozni akartok éjszaka alvás helyett, hát azt én se engedném, nem is beszélve arról, hogy másnap milyen kialvatlanok lennétek. Na meg egy idegen gyereket etetni-tűrni az anyukának se egy leányálom. Ebbe gondolj bele majd, ha te is anyuka leszel. Találkozzatok a suliban meg suli után, és az bőven elég szerintem.

2012. ápr. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%
McDani! Itt két kislányról van szó!
2012. ápr. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Gina hasson az édesanyjára! De amúgy kedvel téged az anyja? Lehet hogy ez az oka!
2012. ápr. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!