Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan nyerhetném vissza...

Hogyan nyerhetném vissza anyukám bizalmát?

Figyelt kérdés

Péntekre megbeszéltük egy ismerősömmel, hogy 40km-el arrébb tanítási idő alatt elmegyünk moziba szüleim tudtán kívül. Nos, ezt így megbeszéltük reggel anyukám kirakott iskolámnál, megvártam míg elmegy és elindultam befele a városba a vonatomra. Pont hogyne adta volna isten apukám jött velem szembe kocsival... megállított, hogy én hova a francba megyek ilyenkor gyorsan kimagyaráztam valahogy és mentem tovább. 10perccel később hív anyám, hogy hol vagyok, mert apám most írt neki egy sms-t, hogy 'az utcán csavargok'... jó neki is azt hazudtam amit apámnak aztán kocsival visszavitt a sulihoz. Indulok befele megint megvártam míg elindult aztán sarkon fordultam... anyám tudta, hogy készülök valamire úgyhogy kajakra visszafordult kocsival én meg ugye sétáltam vele szembe... Jó itt nem bírtam tovább elmondtam mit akartam ő meg sírva fakadt, hogy 'kígyót nevelget a mellkasán'... ez nagyon rosszul esett és én is sírva fakadtam, mert ezelőtt sosem hazudtam még neki...stb. Csak kiakartam kapcsolódni... Na mindegy, tehát most nagyon bizalmatlan felém ezek után mégis hogyan nyerjem meg újra bizalmát, hogy ezt elfelejtse...? Nagyon rosszul érzem magam emiatt.


15/L



2012. ápr. 28. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérj bocsánatot, és számíts rá, hogy ezek után soha nem fog tudni kételkedés nélkül hinni abban, hogy az iskolába mentél-e.
2012. ápr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én csak azt nem értem, hogy miért iskolaidő alatt kell moziba menni?
2012. ápr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Alapjáraton miért kell pénteken tanítási időben moziba menni? Nem tudtad kibírni délutánig, vagy szombat délelőttig???
2012. ápr. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát már megbocsáss, de a szüleidnek teljesen igaza van. Iskola időben az iskolában van a helyed, és pont.
2012. ápr. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát anyukád picit túl reagálta, ez szerintem hozzátartozik ahhoz hogy diák vagy, egyszer a legrendesebb tanulók is kipróbálják. Szerintem próbáld ezt őszintén elmondani neki, hogy miért is akartad, mert tilos , mert ettől izgi és kicsit kirángatott az unalmas hétköznapokból. De ne aggódj egy anya ilyen apróságon nem veszti el a bizalmát és a szeretetét a gyereke felé. Csak beszéld meg vele, mindennek ez a megoldása.
2012. ápr. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Péntek délután, iskola után nem ért volna rá a mozizás?
2012. ápr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Te csúnya rossz gyerek, hát nem látod, hogy itt mindenki minta tanuló volt? Amúgy téééényleg ne lógj, nem éri meg. Nálunk régen én egyszer lógtam el, de velem statuált példát az osztályfőnök és mindenféle csúnyákat írt az ellenőrzőbe. Amúgy ha már úgyis hazudtál és esetleg nem tudsz jó indokot miért péntek REGGEL kellett moziba menj, mondd azt, hogy nagyon nagyon meg szeretted volna nézni ezt a filmet, de tanítás után, már sokkal drágább a jegy. És kérj bocsánatot. Mondjuk nekem anya nem csinált volna ebből ekkora ügyet. Meg persze engem nem vitt autóval a suliba...
2012. ápr. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Képzeld utolsó, létezik olyan, aki nem lógott. Nem kell ahhoz minta tanulónak lenni.
2012. máj. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!