Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom a Nővérem. Nem tudok...

Utálom a Nővérem. Nem tudok mit tenni hogy ne vitázzak vele. Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Folyton veszekszünk,én már ott tartok hogy ha lehet kerülöm. Elegem van hogy folyton beszól,parancsolgat,dirigál stb... lehet Én is hibás vagyok de legalább próbálok javulni.. ő meg játssza az eszét,azt hiszi magáról világ szép stb. Amikor veszekszünk úgy érzem lassan ideg össze omlásom lesz mert én ezt már nem bírom.Érzem azt is hogy mindjárt síró görcsöm lesz.. de tudom ha sírok elkezdené mondani hogy milyen gyerekes kis senki vagyok.. /én 13 éves/nővérem 16/



Együtt járunk suliba is -.- nah persze ott ha köszönök neki vissza se köszön.. egyszerűen olyan bunkó...és nem bírom .. segítsetek:(!


2009. jún. 22. 20:26
 1/8 anonim válasza:
88%

uhhh....hasonló helyzetbe vagyok, csak éppen én a nevelőanyámmal (én15 ő 33)

én azt csinálom h otthagyom mielött elkezdenénk veszekedni...kimérgelődöm magam...megnyugszok így nem lesz galiba nagyon nehéz:s de muszály mert ha neki mondom botrány lenne -.-"

2009. jún. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

A szuleitek tudnak-e rola, hogy ennyire "rosszba" vagytok egymassal? Mit szolnak hozza?

En igy voltam a batyaimmal,de amikor nagyobbak lettunk egyutt jartunk szorakozni sot most is nagyon jo kapcsolatba vagyunk egymassal :))

Majd kinovitek ti is, remelem !

32/L

2009. jún. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

nállunk ugyanez fordítva

én 21 hugom 17

a kis szaros

2009. jún. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Majdnem, hogy tipikusnak mondható testvéri viszony van köztetek. szerintem sokkal többen utálják a testvérüket a Te korodban, mint amennyien imádják. Majd kinövitek. Meglátod 10 év múlva imádni fogjátok egymást!:)
2009. jún. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

en is utalom a noveremet pedig 24 eves vagyok O pedig 28.


Ha hazahozm a baratnomet akkor veszekedik vele s nem hagy bekunket de amikor a baratja itt van akkor meg kepes volna egy kis zajert ki rakni a hazbol

2009. jún. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de szerintem ezt mi nem fogjuk kinőni.. néha jóban vagyunk.. de ha pl. ott van a barátja elkezdi h takarodjak" és persze a barátja mondja h ne.. szerintem meg az ő hibája és igen.. kap szeretetet. anyukám,apukám nagyon jól nevelnek.. ez a kettőnk dolga... de fogalmam sincs még mindig hogyan kerüljem el az ilyen eseteket ...?
2009. jún. 23. 19:19
 7/8 anonim ***** válasza:

21:07es vok miért kellett lepontozni??????????????????????????????????????????

Mert ezt nagyon tudjátok de nem tudjátok megindokolni.szánalom a köbön

2009. júl. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
én ugy utálom a nővérem hogy fejbe tudnám baszni egy zsák szarral
2011. júl. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!