Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülök, volt olyan, hogy a...

Szülök, volt olyan, hogy a gyereketek tetoválással állított haza, miközben nem tudtátok vagy csak nem engedtétek volna?

Figyelt kérdés
Mit reagáltatok és mennyi idős volt a gyereketek? Esetleg van itt olyan aki alapból megengedte neki? Persze nem jóval 20on évesekre gondolok.

2012. ápr. 29. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
első tetkómnál 17 voltam, 2.nál 18, mindkettőről tudtak és engedték őket.
2012. ápr. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 éves voltam, nem engedték. Hát én elmentem és csak azért is megcsináltattam. Aztán a szüleim leszedették és most csúnya heg van a helyén. Utólag már nem tenném meg az engedélyük nélkül.
2012. ápr. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
25 voltam az elsőnél, és a szüleimmel éltem. 1 hónapig nem tudtak róla, aztán berúgtam és meglátták. De én lepődtem meg a legjobban: kinevettek!
2012. ápr. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
A fiam 15 évesen akart egy tetkót,nem engedtem.Majd 18 évesen akart,azt már engedtem. Mivel nem élt vissza a bizalmammal,és tudomásul vette,hogy 15 évesen tiltom,így 18 évesen én magam fizettem ki a költésegeket.Megérdemelte,mert nem a hátam mögött,az engedélyem nélkül csináltatta meg.
2012. ápr. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Apám nem hitte el, hogy meg fogom csináltatni (18 voltam akkor), és mivel tetoválás bolond vagyok, ezért mindig van min meglepődnie és lesz is még egy jó darabig.

Lehülyézett, de még mindig jobb, mint állandóan segg részegre leinni magam. (ez lenne ő)

22/L

2012. ápr. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
haverom 18 nem volt mikor elkísértem tetováltatni, otthon a faterja egy hónapig nem szólt hozzá, az anyja meg befogta büntibe. Én nem is értem, olyan szép az a tetoválás, ráadásul a mellkasán van, nem kell folyton azt nézni. Megértem, mert nem mondta el otthon, de csak azért, mert tudta, hogy elleneznék, de tényleg évek óta akarta azt a tetkót! ráadásul a hobbijához kötődik, amit kisgyerek kora óta úz, nem valami koponya vagy "szeretlek mari" felirat!
2012. ápr. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az elsőnél 17, a 2.-3. tetkónál 17 voltam. Megengedték mindet. A 4.-5. tetkónál 20-21 éves voltam, megmutattam a mintát, és mondtam, hogy ez lesz. Azt mondták, hogy az én testem, nekem kell hordani...
2012. ápr. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A 2.-3. tetkónál 18 voltam. Bocsi!
2012. ápr. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

az elsőnél 17 voltam, utána 4 éven keresztül 1-1-et tetováltattam, mindről tudtak szüleim, ők azt mondták az elsőnél hogy ha megkeresem rá a pénzt megcsináltathatom.

összesen van 5db tetoválásom és imádom mindet.

2012. máj. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!