Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nevelt lányom (16) nyaralni...

D. András kérdése:

Nevelt lányom (16) nyaralni van az édesapjával és jelenlegi élettársával, jövő hét kedden jön haza. Ez alkalomból szeretném őt meglepni valami nagyon egyszerű de nagyon emlékezetes aprósággal-dologgal! Én mint nevelőapa, kérhetek nagyon jó tippeket?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 14. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

16 éves nevelt lány a saját édesapjával ment nyaralni.Velük ment az édesapja élettársa is.

A kérdés kiírója pedig a lány édesanyjának az élettársa(vagy második férje) Így érthető,hogy a nevelt lányáról van szó.

Hogy mivel lepd meg.Én a kedvenc együttesének vagy énekesének egy CD-ével lepném meg,vagy koncertjeggyel.Vagy ha szereti az ezüstöt akkor egy szép ékszerrel.

2012. ápr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%
Én is ugy értettem mint az előző.......Miért is kéne meglepni???Mert elment nyaralni?
2012. ápr. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is koncerjegy, Aquaparkba belépő, vaaagy ami szerintem nagyszerű lenne: vigyétek el a bakonyi Kalandparkba! Azt tuti hogy élvezné!
2012. ápr. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Mert vannak emberek akiknek a szülei nem olyanok mint te, vagy nem olyanok mint a te szüleid, egyszerűen szereti, várja hogy hazajöjjön, és örömet akar okozni, tudod mit jelent ez, vagy az a szó hogy szeretet? nem akkor kell csak szeretni a másikat mikor szüli-vagy névnapja van, és nem akkor lehet csak meglepni kényszerből. Koncertjegy tényleg jó ötlet, vagy egy közös kirándulás pl egy másik városban ahol van látnivaló és egész napos program lehet.
2012. ápr. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%

Mert vannak emberek akiknek a szülei nem olyanok mint te, vagy nem olyanok mint a te szüleid, egyszerűen szereti, várja hogy hazajöjjön, és örömet akar okozni, tudod mit jelent ez, vagy az a szó hogy szeretet? nem akkor kell csak szeretni a másikat mikor szüli-vagy névnapja van, és nem akkor lehet csak meglepni kényszerből. Koncertjegy tényleg jó ötlet, vagy egy közös kirándulás pl egy másik városban ahol van látnivaló és egész napos program lehet.


Nem kell ilyen bunkón válaszolni..Van aki nem engedheti meg magának.


A kérdésre a válasz: A koncertjegy jó ötlet, de ezt a dolgot feleslegesnek érzem, ez kb olyan, hogy " ki a jobb apa" játék..

2012. ápr. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de aki nem engedheti meg magának az nem nekiesik másnak hogy mégis miért kéne, mellesleg ha észreveszed az egyik válaszát törölték , mivel nem hiszem hogy az első jövőbe lát hogy ilyet fog írni, képzelem az milyen válasz volt.
2012. ápr. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az nem az én válaszom volt amit töröltek;-)
2012. ápr. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A lényegen nem változtat.
2012. ápr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az volt a "szokás",ha valaki hosszabb ideig távol volt,mikor hazajött a kedvenc ételével vártuk,frissen mosott ágyneművel,kitakarított szobával.
2012. ápr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!