Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom megtanulni...

Hogyan tudom megtanulni szeretni magamat?

Figyelt kérdés

A napokban már feltettem ezt a kérdést, szerintem nem jó helyen.


Nem az édességekre, új ruhára, magam megajándékozására gondolok. 50 évig voltam kapca rongy, nem megy, hogy egyik pillanatról a másikra az ember a kialakult, berögzött, alázatos szokásait 180 fokos fordulattal megtudja változtatni. Arról nem beszélve, ha ez menne is, a környezetem biztos azt gondolná rólam, hogy megzavarodtam. Elég volt, hogy mások cselédje vagyok, változni, változtatni akarok! Hogyan kell ezt csinálni?

Kérlek benneteket, ne kíméljetek az udvarias válaszokkal, minden tanácsot szívesen veszek.


2012. ápr. 30. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
New Age: Éld az életed c. könyvét tudom ajánlani.
2012. ápr. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
L/F?
2012. ápr. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hüühaa... én még ehez tul fiatal vagyok:) fogalmam nincs milyen leszek 50 év mulva....

de sztem az már egy jo kezdet hogy felismerted hogy ez igy nem mehet tovább..hamar nem is fog menni. apránként csináld. nem tudom miket éltél át de ne hagyd magad,ne nyelj le többet semmit, szolj vissza,sztrájkolj mittomén... ezzel megtanulod becsülni magadat és erösebb leszel.anyámat is erre tanitom XDD egész jol halad:)

2012. ápr. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na igen , te vagy az a sok eset egyike aki leéli úgy az életét, hogy majd kikupálódik. Önmagad ellensége az amit anno gyermekként kaptál, beépült a személyiségedbe és ne csupán érzés ha ne életvitel. De legalább rá jöttél, hogy gáz van. A legjobb ha elvasásból is értessz a mérgező szülők, de ha nem akkor egy jó önismeret egy jó pszichológusnál. Nekem bevált. Sok sikert.
2012. ápr. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!