Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudom megtanulni...

Hogyan tudom megtanulni szeretni magamat?

Figyelt kérdés

Nem az édességekre, új ruhára, magam megajándékozására gondolok. 50 évig voltam kapca rongy, nem megy, hogy egyik pillanatról a másikra az ember a kialakult, berögzött, alázatos szokásait 180 fokos fordulattal megtudja változtatni. Arról nem beszélve, ha ez menne is, a környezetem biztos azt gondolná rólam, hogy megzavarodtam. Elég volt, hogy mások cselédje vagyok, változni, változtatni akarok! Hogyan kell ezt csinálni?

Kérlek benneteket, ne kíméljetek az udvarias válaszokkal, minden tanácsot szívesen veszek.


2012. ápr. 21. 21:21
 1/3 anonim válasza:
Hát gondolj a jó tulajdonságaidra!:D
2012. ápr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha még jársz erre:


1. vedd nyilvántartásba azokat az eseteket, amikor kapcarongynak érzed magad

2. mérd fel azt hogy miért alákozdsz meg egyesekkel szemben

3. minden este gondold végig a napodat

4. amikor felismered hogy "helyzet van" NAGYON TUDATOSAN ÉS KÖVETKEZETESEN NE ÚGY VISELKEDJ AHOGY RÉGEN

5. a környezeted el fogadja előbb-utóbb. még megpróbálnak persze visszarántani előtte, de ki kell tartanod és akkor tiéd az életed!

2012. júl. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:-)))
2012. júl. 13. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!