Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnyán beszél velem a párom....

Csúnyán beszél velem a párom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mi már lassan több mint 1 éve vagyunk házasok a párommal,van egy 8 hónapos kisfiúnk. Az a gondom, hogy a párom még jó kedvében sem beszél kedvesen velem. Ha pedig ideges,veszekszünk, vagy ne adj' Isten részeg - akkor lehord a sárga földig. A veszekedés nálunk sajnos mindennapi dolog. Én hiába próbálom leszoktatni a káromkodásról, hasztalan. A baba hamarosan már érteni fog minket, és nem akarom, hogy az "anya" vagy az "apa" szavak helyett valami más legyen az első mondani valója. És hát nekem sem túl kellemes hallani a szitkozódásait, amik nem csak engem érintenek, hanem a szüleimet is. Külön élünk, édesanyám korán meghalt, édesapámmal nem túl jó a kapcsolatom. Nem tudom, mit tegyek, mert ha így megy tovább, teljesen kihal az a kevés romantika és szerelem is, ami eddig volt...
2012. máj. 2. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
El kell válni szerintem, mert nem tisztel a férjed mellesleg piál állandóan! Beadod a váló keresetet akkor talán észbe kap és megpróbál változni és még akkor mindig visszaléphetsz. úgy, hogy rá kéne ijeszteni! 24F
2012. máj. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mintha csak nagymamám és nagypapám történetét olvasnám! Engem ők neveltek fel, és mindennap veszekedtek, szó szerint minden egyes nap. Papám alkoholista volt, párszor ha olyanja volt akkor felborította az asztalt, egyszer kitépte a mosdót a falból és egyszer hozzávágott mamámhoz egy szűrűt, sebes lett az orra.

Mamám maradi és nála úgy volt a "jóban rosszban, betegségben, egészségben" ahogy megvan írva... Sosem hagyta el a papámat, pedig kellett volna! Tönkre tette az egész életét, mamámnak, a két gyerekének és nekem is.


Szerintem te ezt előzd meg és hagyd ott a párodat... ha rendszeresen iszik, előbb utóbb alkoholista lesz belőle és úgy jártok mint mi...

2012. máj. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az 1. kicsit drasztikus, elég mondani először. Nincs több szitok, hol van a kedvesség, mert válás lehet, ez így neked nagyon nem jó.
2012. máj. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy év házasság után ilyen fokú tisztelet, kedvesség teljes hiánya a feleséggel szemben - most őszintén, mit remélsz, hogy jobb lesz? Szerintem csak rosszabb... Hogy jutottatok idáig? Gondolom, volt időszak, amikor még nem csinálta ezt. Miért tűröd el?
2012. máj. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem volt ez mindíg így...A baj csak az, hogy nem volt elég időnk megismerni egymás természetét. Megismerkedésünk után nagyon hamar teherbe estem.Félreértés ne essék, nem vagypk tini, már elmúltam 24 éves. Amíg terhes voltam nagyon gondoskodó volt, de az utóbbi időbenrá sem lehet ismerni...
2012. máj. 2. 16:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Védekezés mellett?
2012. máj. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már késő volt, amikor észre vettük, hogy elszakadt a gumi. Vettem be esemény utáni tablettát, de valamilyen csodás módon nem hatott. De ezt nem is bánom, mert csodálatos kisfiam született)))
2012. máj. 2. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!