Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ismersz olyan not, aki nagyon...

Ismersz olyan not, aki nagyon durvan, csunyan beszel a gyermekevel?

Figyelt kérdés

Az uj szomszedom nyomdafesteket nem turo hangon ordit a hat eves gyermekevel rendszeresen. Olyan jelzokkel illeti, amilyeneket ez meg leirni sem birok. A "hulye bunko paraszt vagy" mar szinte bok a tobbi kozott.

Egyszeruen nem birom elviselni, gyomoridegem van mar ha hallom. Tudom, nem ram tartozik, en soha senki dolgaba nem szolok bele, de en is Anya vagyok es egyszeruen megdobbento ez a magatartas.

Mondanom sem kell, hogyha tudja, hogy latjak/halljak oket, akkor becezgeti a gyereket, simogatja, a kulsosegekre nagyon ad, de ha bezarul mogottuk az ajto, akkor minden apro mozdulatra idegbeteg allatkent reagal.

OK, a gyerek valoban neveletlennek tunik, nem epp a legkedvesebb gyerek, akit lattam, de nyilvan ha ilyen nevelest kapott, igy elt eddig is, akkor lehetosege sem volt jobba valni.


Ti voltatok mar hasonlo helyzetben? Mit lehet tenni? Kell-e tenni valamit?


2012. márc. 3. 22:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a helyi védőnőnek lehet szólni, ilyet nem érdemel meg egy gyerek sem, ez nagyon durva.
2012. márc. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Szia anyukáméknak a szomszédjaba van egy család ott ütik verik a gyerekeket és iszonyat csúnya módon beszélnek velük. Ők is ilyenek mint amit leírtál hogy adnak a külsőségre. Egyszer volt olyan hogy a nagyobbik lányt elküldte az anyjuk a 3kmre lévő boltba esőben biciglivel. Na anyum abban a pillanatban kiment nem engedte el a kislányt a boltba és megmondta a nőnek hogy most fog elmenni a gyámügyre mert ez nem normális állapot. Nem normálisak egyesek. Ráadásul ennél a családnál mindenki tudja, hogy csak azért van ennyi gyerek mert fiúra hajtottak. 5 lány után jött nekik és utálják a lanyaikat. Undorító amit művelnek egyesek.
2012. márc. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2012. márc. 5. 18:14
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem Győri vagy véletlenül?
2012. márc. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Bocsi a kérdésért, de nagyon hasonló a történet...

2012. márc. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem, Budapesten lakunk.

Raismertel egy ismerosodre?

2012. márc. 5. 18:23
 7/11 A kérdező kommentje:
Eleg szomoru, hogy tobb ilyen Anya is van. Ma peldaul azt kiabalta a gyerekere, hogy "hugyagyu barom". Komolyan, nekem meg leirni is rossz erzes ugy, hogy Ot idezem, pedig nem vagyok egy gyenge lelku no.
2012. márc. 5. 18:25
 8/11 anonim ***** válasza:

Sajnos igen.... A történet nagyon hasonló, de akkor nem ugyanarról a családról beszélünk.. Ugyanúgy 6 éves gyerek, agresszív anyuka, új szomszédok..


Gyomorfogató ez az egész..

2012. márc. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
illetve gyomorforgató...
2012. márc. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez nagyon szomorú... Szegény gyerek, mitől lenne jól nevelt?! Szerencsére ennyire durvát a közvetlen környezetemben nem tapasztalok. Volt, hogy egy-két ismerős anyukának nagyon udvariasan eszébe juttattam, hogy azért mégis kapja már össze magát egy kicsit... :)

De ebben az esetben szerintem ez bőven kevés és azt sem hiszem, hogy vevő lenne a véleményedre.

Ennek ellenére én biztos megpróbálnék beszélni vele erről... ha nem hatna (és nyilván nem fog) akkor pedig a védőnő figyelmét felhívnám rá...

Ki védi meg azt a gyereket, akit a saját anyja bántalmaz?!

2012. márc. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!