Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek egy 28 éves "bepunn...

Mit tegyek egy 28 éves "bepunnyadt" férfival?

Figyelt kérdés

...akivel mellesleg több mint 3 éve vagyunk együtt, igaz volt többször szakítás is, legutóbb januárban 1 hónap teljes szünet volt, és aztán nagy újra kezdés. DE

nincs hobbyja, nem mozdul ki, nem jár el barátokhoz (nincs is neki nagyon). Munka, haza, kajálás, némi tv vagy netes játék, gyakorta egy spangli vagy még több és alvás. 3 év alatt nem nyaraltunk, utaztunk együtt csak ha én hívtam, vittem (állítólag mert nincs rá pénze). Anyjánál lakik, türhetően keres, kocsija sincs. tervei sincsenek, csak, hogy majd lesz valahogy (mármint ház, kocsi stb), de, hogy miből, mikor az ráér, mert nem tudja. Vállalkozásba nem kezd, munkát nem vált... Részletezném, de kérdem én, hogy építsek jövőt valakire akinek nincsenek ambiciói? Mondtam neki, bármit kitalál én mellette vagyok (csak mert amit én találok ki abban nem támogat, csak rám hagyja, ha akarom, csináljam...)



2012. máj. 2. 23:05
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
49%
már rég ott hagytam volna, (és véglegesen) had kapjon a fejéhez.
2012. máj. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Visszaolvasva ez elég durván hangzik :)

Szóval amúgy kedves, aranyos, érzelmes srác, okos, ügyes, értelmes, a munkájában nagyon jó és ott határozott is fellépése. Én is 28 éves vagyok (leszek) és nekem már azon jár az agyam, hogy család, házasság, gyerekek. de, mire, hová? A tervei ugyanezek, csak éppen egy pasi 40 évesen is nemző képes, míg én eredetileg korán akartam szülni. Mostmár nem lesz belőle korán, de nem is akarom megvárni azt a 10 évet amíg benő a feje lágya, mert úgy érzem nem veszi komolyan azt, hogy nem hull az ölünkbe a jólét...

2012. máj. 2. 23:11
 3/28 anonim ***** válasza:
24%
35 fölött amúgy is megnő a Down-kór veszélye a születendő kicsinél, te sem leszel már olyan "fitt kismama", tehát jó lenne beszélnetek erről. Nem holnap akarsz gyereket szülni, de azért pár éven belül. Lehet, hogy fél a változástól, ezért nem mer lépni sem a karrierjében, sem a magánéletben.
2012. máj. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

A furcsa az, hogy én bújom a netet és túrom fel neki a munkákat. ha találok valami jót megmutatom és szólok, h küldje el az önéletrajzát. (mert ha nem jobb mint a mostani ne váltson, de itt nem becsülik meg eléggé, de egy próbát megér, mit veszíthet) megígéri és aztán tojik rá.

A gyerekre a válasz: nincs rá pénz, nincs rá hely, nincs még autó, nincs lakás vagy ház. Nincs hova, nincs mire. de kérdem én, hogy így miből lesz???

2012. máj. 2. 23:20
 5/28 anonim ***** válasza:
74%

Sok tekintetben hasonlít a párunk. Egyrészt ő is 28, neki sincsenek nagy ambíciói, és a számítógépes játék bőven elég szórakozás neki munka után.

Mondjuk mi együtt élünk lassan 1 éve, albérletben. A jövőre sincs igen gondja, csak morog, hogy most keveset keres. Mivel ő nem motivált, nekem kell kezembe vennem a dolgokat: apám próbál egy jól fizető protekciós állást szerezni neki. Sokszor elbizonytalanodok a jövőt illetően, de azt tudom, hogy szeretem és nem hagyom el egy jobb partiért.

23N

2012. máj. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
A 3 évből kb 60 napot nem voltunk együtt, mármint nem éltünk együtt. Én azt érzem, hogy én vagyok a férfi a kapcsolatban és amiket én megteszek, azokat "várnám" el a páromtól.
2012. máj. 2. 23:37
 7/28 Shai-Hulud ***** válasza:
71%
Hát ideje keresned egy olyan pasit, aki már felnőtt, és meg tud felelni az elvárásaidnak.
2012. máj. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
De miért tünt el az a férfi akibe beleszerettem és 1-1,5 évig tudta is ezt tartani, de szép lassan minden megváltozott és töröm össze magam, de nem lesz jobb :((( Miközben azt hallgatom, hogy mégis miért lenne velem ha nem másért minthogy szeret. De nincs ami boldoggá tenné (ő azt mondja csak az ha mi jól megvagyunk), de így hogyan ha nem tudom boldoggá tenni mert nincs az életben amire vágyna mint cél, mint hobby mint akármi...
2012. máj. 2. 23:44
 9/28 anonim ***** válasza:
83%

nem, ő végig ilyen volt, most látod teljes valójában, mert te komolyan terveznél.

Nem illetek össze, változni nem fog, mindig elégedetlen leszel -jogosan-, aztán majd nőhet fel a gyerek apa nélkül.

Létezik olyan pasi akit leírsz,a második férjem is olyan.

2012. máj. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Annyira megértelek. Nekem is volt ilyen ambíciótlan pasim, és bár nagy szerelemnek indult, engem annyira elkezdett zavarni (sőt, idegesíteni) a tutyimutyisága, hogy amint jött egy határozottabb, simán el tudott tőle hódítani. Ez az egész lezajlott fél év alatt, te igazán kitartó vagy :)

Azt gondolom, a személyiségbeli különbség, ill. az, hogy te nem tudsz kiteljesedni mellette, mint nő, mert nem tudsz rá támaszkodni (stb. stb.) előbb-utóbb a kapcsolatotok végét fogja okozni, méghozzá azért, mert te nem fogod bírni tovább. Ő ellenne mint a befőtt örökké.

2012. máj. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!