Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek egy 28 éves "bepunn...

Mit tegyek egy 28 éves "bepunnyadt" férfival?

Figyelt kérdés

...akivel mellesleg több mint 3 éve vagyunk együtt, igaz volt többször szakítás is, legutóbb januárban 1 hónap teljes szünet volt, és aztán nagy újra kezdés. DE

nincs hobbyja, nem mozdul ki, nem jár el barátokhoz (nincs is neki nagyon). Munka, haza, kajálás, némi tv vagy netes játék, gyakorta egy spangli vagy még több és alvás. 3 év alatt nem nyaraltunk, utaztunk együtt csak ha én hívtam, vittem (állítólag mert nincs rá pénze). Anyjánál lakik, türhetően keres, kocsija sincs. tervei sincsenek, csak, hogy majd lesz valahogy (mármint ház, kocsi stb), de, hogy miből, mikor az ráér, mert nem tudja. Vállalkozásba nem kezd, munkát nem vált... Részletezném, de kérdem én, hogy építsek jövőt valakire akinek nincsenek ambiciói? Mondtam neki, bármit kitalál én mellette vagyok (csak mert amit én találok ki abban nem támogat, csak rám hagyja, ha akarom, csináljam...)



2012. máj. 2. 23:05
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
ez tipikusan a spanglik hatasa. Es ahogy irtad,rendszeresen el vele. Csak rosszabb lesz,ha nem teszi le.
2012. máj. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
0%

Keres olyat akinek van pénze a családalapításra, ha erőlködne is akkor se lenne lakás, autó, jó meló pár évig sőt...

28 évesen kezdene neki a karrier építésnek mire bármi kézzel fogható lesz belőle te már rég kifutsz az időből.

2012. máj. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Azt akartam mondani,mint az utolsó előtti.A spanglitól ilyen.Mellettem is van valaki,aki hasonló,és ez miatt.
2012. máj. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

A 3 év alatt megjártuk a poklot és a mennyországot, tavaly volt egy szakítás, elköltözött mert nem bírta azt az életvitelt amit én diktáltam. maradjunk annyiban, hogy volt egy közel 10 éves komoly hobbym amiben nemzetközi sikereket értem el, emiatt utaztunk sokat (de csak emiatt) és ez adta meg minden szabadidőnk , MERT és itt a lényeg, hiába küldtem haverozni vagy, hogy találjon hobbyt-életcélt ami leköti és örömét leli benne, nem tette. neki nincs ilyen, de az enyémet meg nagyon nehezen tolerálta mivel én tizenéves koromtól rengeteg lemondás árán jutottam el oda ahová. Aztán ez okozta, hogy anyagi gondjaink voltak rendszeresen, nekem hol volt munkám, hol nem, de igyekeztem és a hobbym olyan, hogy rengeteg pénzbe került, de olykor olykor sok-sok be is folyt belőle.

Mikor elköltözött megmondta ezt nem bírja. Hosszú érlelődés után és nem csak miatta, feladtam mindezt, lemondtam ezekről (majd folytatom, ha adott az anyagi háttér és első a család) Elköltöztem házból lakásba, hogy kevesebb legyen a költség stb stb. Fél évig ment a húza vona, hogy eldöntse így is akar-e még. Januárban ultimátumot adtam, besokkaltunk, ő attól, hogy én hisztizek, hogy nem dönt ő meg attól, hogy a hiszti miatt nem jó a kapcsolatunk és mit problémázok.1 hónap teljes szünet volt(sem telefon,sem sms, sem tali semmi)aztán letelt az 1 hónap, 2 nappal hamarabb találkoztunk és 2 nagyon szép napunk volt együtt. Ekkor azt mondta szeretett mindig és most talán elhiszi működhet a dolog, de az 1 hónap alatt ő hiába érezte, hogy szeret nem akarta újra kezdeni. Szóval azóta elvileg teljes erőbedobással egymás mellett vagyunk, de én azt érzem, hogy én küzdök a kapcsolatért és ráadásul egyedül....

sajnálom ha kusza és zavaros csak kissé zaklatott vagyok.

2012. máj. 3. 00:07
 15/28 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon fontos egy kapcsolatban és mutatja az összetartozást is hogy motiváljuk a másikat és ez nálatok hiányzik, nem fejlődtök és nem is hajlandó fejlődni..ez igy szinte egy ,,gondtalan" de főleg céltalan stagnáló kapcsolat és sehova nem vezet!
2012. máj. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Szerintem te érzed már, hogy ennek vége, csak velünk akarod kimondatni. Ettől a pasitól sok mindent nem várhatsz. Neki teher lenne a család, meg te is az vagy.
2012. máj. 3. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

"Bekábítja a nő, aztán olysmibe is belevágnak amiről sejtik, hogy bebukják majd, aztán

ha úgy lesz mi tőrténik? A nő röhög egyet közli, hogy lúzer vagy aztán lelép egy másik pasival! Hány haverom beszopta már ezt."


Na mondjuk igen, ebben azert sajnos van igazsag.

Itt az oldalon is nem egy kerdes kezdodik azzal, h "a parom dolgozik en meg suliba jarok"

Hat igen, igy konnyu!

2012. máj. 3. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Alaphangon a kedves párod drogfüggő, itt kezdődnek a problémák. A másik, hogy úgy viselkedik, mint valami tizenéves kissrác, kaja tévé meg a gép. Szép-szép, hogy van munkája, nagy átlagban aki már dolgozik és van fix jövedelme, elkezd arra is gondolni, hogy hogyan lépjen majd előre a szakmában illetve a pénz egy részét mire spórolja (pl kocsi vagy saját lakás, urambocsá családtervezés)

Azon kívül, hogy szereted, nem igazán értem minek ragadtál le mellette, pusztán egy kiis szeretetből még nem épült semmi. Nem mentek sehová, a pasinak nincsen technikailag társadalmi élete (ne haragudj, hogy ezt mondom, de én egy idő után baromi unalmasnak tartanám, hogy ha csak arról menne a témázás, hogy szia milyen vaolt a meló blabla, nem hogy képzeld, összeültünk egyet sörözni a srácokkal, xy mesélte, hogy stbstb).

Egy embernek igenis minden életkorban szüksége van a szocializációra, mert klassz a párkapcsolat meg minden, de nem csünghet örökké rajtad, bele fogsz/fogtok unni. Főleg ha ki se mozdultok. Iszonyat befásultság lesz így a vége. A kapcsolatnak meg vagy csak baromi sok veszekedés és valami nehezen kinyögött szakítás. MErt most legyünk már őszinték, egy ilyen emberrel, hiába szereted, hova építed a jövőd? Sehova...

2012. máj. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Figyi, amíg nem laktok együtt kettesben egy évig, addig nehogy gyereket vállalj tőle. Menjetek albérletbe. Ha ahhoz nincs kedve, se pénze, akkor tényleg reménytelen ügy. Nem tudom laktál-e már együtt másik pasival, de azért együtt lakva sokminden kiderül. A zokni levétel után szennyes vagy szőnyegen van. Mosogat-e, szemetet leviszi-e néha. Segít-e bármiben is. Egy albérlet már felelősségvállalás magáért és érted is. Ennek kell lennie az első lépésnek. Kiderül ilyenkor, hogy bírtok-e kettesben lenni vagy csak néhány órát náluk, akkor úgy viselkedik, ahogy otthon szokott. Vagy ha elköltözik, akkor végre úgy viselkedhet, ahogy szeretne. Kérdés, hogy úgy is fog-e tetszeni.

Amúgy én anno egy 6 éves kapcsolatot fejeztem be úgy, hogy a világon mindent megadott nekem a srác, többet nem is tudott volna. Náluk laktunk többnyire, de anyuék is közel laktak, úgyhogy nem éreztem annyira odaköltözésnek. Ambíciói viszont nem voltak. Magára gondolt, hogy majd úgyis örököl lakást, minek gürizzen érte. Tanulni sem akart, dolgozni mondjuk igen.Házias volt, még függönyt is mosott, ha kellett és nem muszájból. De beláttam, hogy nekem ebben a kapcsolatban nincs helyem. Fél év múlva összejöttem a mostani párommal és már 10 éve jól vagyunk és van két szép gyerekünk. Pedig elhatároztam,hogy egy ideig pasira sem nézek és önző módon csak magamnak leszek és magammal törődök. De aztn jött Ő és mindent felülírt. :)

Nem változik meg szerintem gyökerestül. Ha most lusta és nem nyaral, akkor később sem fog. Később nehezebb lesz, már gyereket is kell vinni meg a vele járó "gondokat". Ha nem keres túl rosszul és az anyjával él, akkor nem hiszem, hogy nem futja legalább évente egy hosszúhétvégére vagy többre.

2012. máj. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az utolsónak megjegyezném, hogy a 3 évből 60 napot nem laktunk együtt kb., a többit igen.
2012. máj. 3. 11:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!