Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudtok tanácsolni ebben a...

Mit tudtok tanácsolni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
4éve vagyok együtt a párommal.Van egy közös gyerekünk aki 6hónapos.A párommal nagyon sok problémáim vannak tavaly vettem fel hitelt azt mondta segít tőrleszteni és azóta sem segített,de még 1forinttal sem.Most Apám lakásában lakunk,de valamiért nem akarja rendesen fízetni a rezsit csak ő tudná fizetni mivel én GYESEN vagyok.Mindenkivel elhiteget mindent és valamiért bíztunk benne.Ráadásul 2házzasságon van túl és az elsőből van egy lánya akinek se gyerektartást nem fizet,de nem is tartja vele a apcsolatot pedig 14éves a lánya.Tudom,hogy a párommal soha nem fogok előre haladni.Mit tudtok tanácsolni?Mit tegyek?37éves a párom én 24.Várom válaszotokat!
2009. jún. 23. 16:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ezek után mi a kérdés? De komolyan. Hagyd el!Egyértelmű.

Nem fizet az előző lányának gyerektartást, nem látogatja? Milyen apa az ilyen? Miért vállaltál ilyen emberrel gyereket? Ha a másik gyerekkel nem foglalkozik,a tiéddel miért foglalkozna? Egy pár vagytok, tehát szerintem alap a közös kassza. Nem fizet bele a hitelbe? Nem fizet rezsit? Akkor lehet költözni, ennyi.Fiatal vagy még, nehogy már egy ilyen emberrel éld le az életed!

2009. jún. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Uram Isten, hogy jöttél Te össze ezzel? Jövőtök nincs, ezt Te is tudod, akkor a válasz is megvan. Lépni kell, minél gyorsabban. Össze vagytok házasodva? Mindenképpen rúgd ki, azt sme értem hogy tudtál vele összejönni, én már a 2 válás után azt mondtam volna, hogy OK, mehetsz... az meg hogy nem tartja a kapcsolatot a lányával... no comment. Már csak a hatalmas korkülönbség miatt is.
2009. jún. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan válásellenes vagyok,de a te esetedben nem nagyon látok más megoldást.Remélem,a hitelt nem közös lakásra vetted fel,mert akkor abból ő is részesülhet,hiába fizeted te.Ha nem járul hozzá a rezsihez,a háztartási kiadásokhoz hozzájárul?Mielőtt összekötötted vele az életed,nem tudtál az előző házasságairól,meg a lányáról?Ha igen,akkor talán nem kellett volna hinni neki.Igaz, ez már eső után köpönyeg.Az ilyen ember sajnos nem fog megváltozni.Sajnállak.
2009. jún. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem egy kasszán vagytok?Ez nekem fura!Én elküldeném ha még pénzt sem ad!!
2009. jún. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mikor megismertem akkor teljessen elvarázsolt 20éves voltam akkor ráadásul jól is kerestem.Albérletben laktunk és sajnos mindent elhittem neki.Gyerek is csak azért lett,mert szerettünk volna.Eddig soha nem voltam rákényszerülve olyanra,hogy nagyszülöktől kunyeráljak pénzt most rávagyok a párom miatt.Persze a páromnak 1olyan ismerőse sincs akitől tudna kérni pénzt.Na miért is?Sajnos,hogy hittem neki több tartozásom is van.Ha kirugom akkor nem tudok hova menni,mert a szüleim nem fogadnak be,mert kis lakásban laknak.Nagyon félek és nem tudom mi a helyes döntés.Gyereket amúgy sem jó megfosztani az apjától.De így csak én szenvedek!
2009. jún. 23. 16:23
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk házasok.Nem egy kasszán vagyunk ő azt mondja,de nem.Ami igazán szarul esett az az volt,hogy gyest és családipótlékot kapok és venni akart kocsit és mondta,hogy 10.000forintot ki kell fizetnie.Ebbe belementem,mert kisbabával esőbe nem volt valami jó közlekedni.De ő nem 10ezret vett ki hanem 20at.És ezt csak utána vallotta be.Júliusba lesz a fiam névnapja úgyan még kicsi,de venni akarok neki valami játékot ki is néztem egy két dolgot és erre a párom ne költsek a gyerekre ennyit,mert úgyse értékeli. :.( :..(
2009. jún. 23. 16:27
 7/11 anonim ***** válasza:

Figyi!Abban igaza van a többieknek, hogy össze sem kellett volna Vele állnod. De persze utólag már könnyű mondani.Miből éltek? Ha Te GYES-t és családit kapsz és még hitelt is fizetsz, akkor aligha marad annyi pénzed, hogy a gyerekkel különmenjetek. Abban biztos lehetsz, hogy nem fog gyerektartást fizetni. Próbáljatok meg valahogy kompromisszumot kötni, mert Neked sincs jobb lehetőséged most. Persze most mindenki biztos lepontoz, hogy miért nem írom azt, hogy hagyd el azonnal. De gondolkozz, mit kezdenél csak a Te jövedelmedből?

Később, ha lesz lehetőséged dolgozni, akkor majd el tudod zavarni, mert el fogod tudni tartani magad és a gyerkőcöt.

2009. jún. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Most jóbb úgy élni,hogy szenvedsz a párod mellett?A legjobbat akarom a gyerekemnek,de se így se úgy nem lesz jobb.
2009. jún. 23. 17:31
 9/11 anonim ***** válasza:

Döbbenetes vagy.

1. Szerinted ezt helyetted ki tudja megoldani?

2. Hogyan keveredhettél ebbe a szituba, hol volt a józan eszed?

3. Azonnal rúgd ki páros lábbal!


Mit gondoltál, Te miben vagy különb vagy más az előző két nőnél és az elhagyott gyermekeinél? Aki ezt megteszi egyszer, az többször is megteszi. Sajnálom a közös gyermeketeket is. Ilyen apa mellett szebb jövő nem várja. Egy megbízhatatlan, hazudozós, pénzszóró szoknyapecér.

Szerintem a szüleid sírva szaggatják a ruhájukat, hamut szórva a fejükre. ÉBRESZTŐ!!!!

2009. jún. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha tudod a választ a saját kérdésedre, akkor ki sem kell írnod! Saját magadnak válaszoltál és szerintem ez nem is baj.
2009. jún. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!