Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen helyzetben mit tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben mit tudtok tanácsolni?

Figyelt kérdés

A kedvesem, vagy volt kedvesem, tegnap kimondta, hogy legyen vége. Mert 8éves kapcsolata lett vége március környékén, és nem tud megnyílni nekem. Kb 2hónapja vagyunk együtt, mindent megtettem neki, hogy éreztessem, hogy szeretem és hogy én képes vagyok várni rá, de ő azt mondta, hogy inkább legyen vége, mert úgy érzi, mintha kihasználna, hisz nem tudja viszonozni az érzelmeket, amiket tőlem kap.

De rettenetesen hiányzik, nagyon megfogott a mosolya, a kisugárzása, a szeme.


Egyszerűen nem tudom, hogy most mi a fenét csináljak? Kicsit hagyjam magára, és ha eljön az idő akkor talán van rá esély, hogy újra együtt?


2009. jún. 13. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:

vágd a fejéhez, hogy egyáltalán nem használki! és szrem te jobban tudom és észre is vennéd ha kihasználna!:)

gratulálok a 8 éves kapcsolatnak:)

és sok sikert:)

2009. jún. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ne feledd: sosincs késő újra kezdeni :) adj neki időt.
2009. jún. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nem, nem velem volt 8éves kapcsolata.


én új kapcsolata vagyok


és mondtam is neki, hogy nem használ ki, de semmi, és nem tudom, hogy mit csináljak

2009. jún. 13. 09:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem közöld vele, hogy egyáltalán nem érzed úgy mintha kihasználna és tudod hogy 8 év nem kis idő de te várni fogsz rá.
2009. jún. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Közöltem vele, nem is 1szer, eddig egész jó volt, és kb 1-másfél hete kicsit elkezdett kerülni, és tegnap taliztunk, és akkor mondta ki.
2009. jún. 13. 10:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Kénytelen vagy túllépni rajta. Ha ő nem szerelmes beléd, ezt nem lehet erőltetni. Lehet, hogy már talált valaki mást, és így akarja finoman értésedre adni. Te is fogsz találni valakit hamarabb mint gondolnád.
2009. jún. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sztem örülj neki h ien csaljal van/volt dolgod....legalább face to face megmondta hogy mi a helyzet. szóból ért az ember, nem? sztem ezek után ne erőltesd a dolgot, próbáld meg elfelejteni! ha futsz utána meg erőlteted és rácseszel a végén, akkor nyugodtan mondhatja ő, hogy neki volt igaza, ő megmondta. ne várd meg ezt, lehet h úgy még sokkal roszabb lesz...
2009. jún. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!