Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Balhéztál már össze családtagg...

Balhéztál már össze családtaggal a facebook vagy más közösségi oldal kapcsán?

Figyelt kérdés

-nem jelöltél vissza!

-nem böktél vissza...

-nem lájkoltad a posztomat!

-letiltottál

stb, ilyenek.

Most egy távoli rokonom, akivel semmi kapcsolatom, de fészbúkon ismerősom volt, telespammolta hülyeségekkel az oldalam, leiratkoztam ugyan róla, de alkalmazásokra csatolja a nevem, és napi 3x küld felkéréseket. Megkértem, hogy engem ne csatoljon ezekhez, vagy tiltsa le a cuccot, vagy akármi, nem tette meg. Megírtam, hogy mivel más néven is fent vagyunk, ha csetelni akarunk, tudunk onnan, stb, de én törlöm az ismerőseim közül, mert nem bírok a sok baromsággal, amit spammol. Erre megsértődött rám az egész családja, pedig értelmesen elmagyaráztam, miért töröltem. Soha, egyetlen hozzászólása nem volt a dolgaimhoz, soha nem leveleztünk, nem értem, mi a baja ezzel...


2012. máj. 3. 08:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. máj. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. Nem vagyunk valami 15 éves csitrik, hogy ilyeneken vitatkozzunk.
2012. máj. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Te jó ég. Hány éves a rokonod? 10?

Nálunk hasonló volt, eleinte unokahúgom képes volt üzenetet írni azért, hogy van ez és ez a játék és ugyanmár küldjek neki azt meg azt, mert kell.

Az 3. után közöltem, hogy még egy ilyen üzenet és törlöm, nem érdekel, hogy a nagynénje vagyok. Szerencsére megértette. Utána az ő másik nagynénje kezdte ezt el, na őt azonnal töröltem, ment is a hiszti vagy fél évig, aztán elmagyaráztam neki, hogy ritka nagy élmény az, amikor belépek és van 6 üzenetem, ebből a 6-ból 5-öt ő írt, hogy mit küldjek neki melyik alkalmazásban. Nem értette meg, hogy mi a bajom, szóval hagytam a fenébe...

2012. máj. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A barátom 26! éves huga letiltott, amiért nem mentem hozzá műkörmöt csináltatni, mert előző nap a saját körmösöm már megcsinálta. Én amikor megláttam, csak mosolyogni tudtam. Aki 26 évesen ilyen agyi kapacitással rendelkezik, azt csak sajnálni tudom. Mint az oviban. Én amúgy is csak levelezésre használom a fb-t. Ez meg azóta is duzzog. Hülye hisztis p.icsa.
2012. máj. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A vőlegényem és én viccből kiírtuk, hogy házasok vagyunk.

Unokaöcsém és nagynéném azonnal hívta a mamámat, a mama meg anyuékat, hogy mi ez az egész. Mit képzelünk magunkról, hogy összeházasodunk, mikor ilyen sz.r anyagi helyzetben vagyunk.

És ők miért nem lettek meghívva?!

A többi rokon és ismerős gratulált és sok boldogságot kívánt.


Letiltottam a nagynénémet és unokaöcsémet is, mert haragudtam rájuk. Egy évben talán 2x találkoztunk, magasról lesz.rják mi van velem/velünk, de az első adandó alkalommal belepofáznak abba amibe semmi közük.


Új fb regisztrációt csináltam, már nincsenek letiltva de nem az ismerőseim. Nem vagyok kíváncsi rájuk, mert hatalmas családi perpatvart okoztak.

21L

2012. máj. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
34 éves...:)
2012. máj. 3. 10:54
 7/7 anonim ***** válasza:
NEEEEM...
2012. máj. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!