Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is nagyon nagy...

Szerintetek is nagyon nagy sértés törölni valakit facebookon?

Figyelt kérdés
2012. febr. 18. 21:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
attól függ kit. volt már hogy énis törölgettem ilyen buliban megismert emberkéket akikről már azt sem tudtam mifélék, de pl. nemrégiben törölt egy srác, akivel úgy gondolom elég jóban voltunk csak az utóbbi pár hónapban nem beszéltünk, na, az sz.rul esett!
2012. febr. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Én azért töröltem egy ismerőst, mert állandóan menhelyes kutyákkal nyomta teli az üzenőfalat és folyton mások idézeteit nyomta. Szóval egyetlen önálló gondolata sem volt. Még nem reklamált érte.
2012. febr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem pont ma törölt valaki, vagyis tiltott és törölt. Szrul esett igen. Főleg hogy rokonok vagyunk, tehát nem csak valami buliban összespanolt haverok.
2012. febr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%

Attól függ, milyen kapcsolatban vagytok. Ha engem törölne / tiltana egy közeli ismerős, az rosszul esne, ha egy olyan személyről van szó, akit nem nagyon ismerek, akkor nem zavarna.


Én személy szerint nem töröltem még senkit ismerőseim közül, bár van, akit inkább letagadnék, hogy ismerem. Ha azt a személyt törölném, azt hiszem nem sértődne meg, és engem sem zavarna, ha ő így tenne.

2012. febr. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem ! Én már megtettem egy olyan embert töröltem akit csak szégyelni tudtam 3 gyerekes családapa és állandóan pucér lányok képeit töltötte fel ráadásul oda is irta hogy mit tenne a csajokkal. Elmondom hogy a legnagyobb gyereke már huszonéves. De még ha csak finomkodott volna az más lett volna de perverz módon viselkedett .Ezért töröltem szégyeltem a többi ismerőseim előtt.
2012. febr. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

"mert állandóan menhelyes kutyákkal nyomta teli az üzenőfalat"


Mármint felhívást tett ki örökbefogadásra váró kutyákról? Szerintem mondjuk az értékelendő dolog, hasznosabb, mint kiírni, hogy "most pisiltem" meg társai...

Engem az irritál, ha állatkínzós képeket osztanak meg, az ilyen emberkéket már kitöröltem.

2012. febr. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Engem mondjuk pont nem érdekel, ki töröl le, én sokat letöröltem, akit nem is tudtam hova tenni meg szimplán nem bírom a pofáját.

Az ismerőseim közül max 3-4-nek nézem az üzenőfalát, a többi tevékenysége hidegen hagy. Ha esetleg sorozatosan küldd valami játék felkérést meg ilyen baromságokat, akkor ki szoktam törölni.

2012. febr. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
Dehogy sértés, sokan csak ismerősöket gyűjtenek,mert az menő, másokat meg hidegen hagy úgyis, hogy mi van veled, maximum pletykálhat rólad,ha megosztasz valamit, ezeket aztán ne sajnáld. Ha lediplomázom, a fél évfolyamomat törölni fogom, jelenleg a közös levelezőlista miatt ismerőseim, egyébként köszönni se hajlandók, na rájuk pont nincs szükségem. Sőőt, nem tiltom őket, szimplán törlöm, ha egyszer rám keresnek, rakják össze a képet, hogy hoppá, ez törölt engem, ergo valamiért nem kíváncsi rám. Ha meg törlöd, és nem találkozol vele naponta, úgy sem fogod megtudni egyáltalán észrevette-e vagy sértőnek tartja talán.
2012. febr. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
néha én is törlöm azokat, akikkel igazából nem tartom a kapcsolatot vagy tulajdonképpen futólag találkoztunk, de azért bejelölt. engem is törölnek néha és mivel kb hasonló megfontolásból, soha nem zavart különösebben (ha egyáltalán feltűnt, h ki volt az). a napokban azonban olyan ismerőst töröltem, akivel tényleg megromlott a kapcsolatunk, másfél éve nem beszélünk már. kimondottan kerüljük egymást. szinte rögtön észrevette a törlést és egy üzenetben kérdőre vont. elmondtam őszintén, h azért mert kölcsönösen nem bírjuk egymást, mondhatni. ezen nem lepődött meg, hisz így van. egyet is értettünk. viszont azt mondta, h vkit törölni mindennek a teteje, vérig sértettem és nem érti, h erre miért volt szükség. ez valami nagyon furcsa kulturális különbség lehet, mert éreztem, h őt halál komolyan ez bántja a leginkább az egészben. azzal együtt tudna élni, h eltávolodtunk, de ezzel nem. a levélküldéssel egy időben újra ismerősnek is jelölt(?) azóta is ezen csodálkozom, h tényleg van olyan, aki ennyire véresen komolyan vesz egy közösség oldalt
2012. febr. 18. 22:58
 10/15 anonim ***** válasza:
Az még nem lett volna baj, ha menhelyes kutyákat tesz fel, de olyan mennyiségben tette, hogy nem vettem észre tőlük fontos információkat. Meg a sehová sem tartozó se füle se farka idézetek garmadája szintén idegesítő.
2012. febr. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!