Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen az apám? Neki van...

Miért ilyen az apám? Neki van igaza mindenben?

Figyelt kérdés

Apám mindig rajtam szeretne spórolni.

Ha megyek tusolni akkor rögtön szól hogy ne sokáig, ha kaját melegítek akkor szól hogy miért melegítem, csak pazarlom a villanyt. A számítógépet rögtön kikapcsolja amint úgy hagyom egy kis időre. Az autót már nem is kapom meg, mindig az mondja hogy akkor mehetek vele ha tankolok is bele, pedig tudja jól hogy tanuló vagyok és csak ösztöndíjam van ami nagyon kevés. Már az internetszámlát is velem akarja kifizettetni. Ő persze nem spórol. Jár kocsmázni, cigizik is elég rendesen.

Szerencsére dolgozik de nem igazán ad a családnak pénzt pedig anyámnak nincs munkája, 2 éve nem tud elhelyezkedni.


Egyébként nem is lehet neki megfelelni. Régen az volt a baja hogy nem mozdulok ki otthonról és csak a gép előtt ülök. Most meg a hét elején elmentem az egyik haveromhoz és szóvá tette hogy milyen jó dolgom van hogy így ráérek.


2012. máj. 3. 13:39
 1/8 A kérdező kommentje:
Ha veszek valamit az ösztöndíjamból akkor azt azt mondja hogy helyette kifizethettem volna valamelyik számlát.
2012. máj. 3. 13:41
 2/8 anonim válasza:
100%

lány vagy? -> szólj anyudnak, ő nem tud segíteni?

fiú vagy? -> ültesd le és beszéld meg vele. ha nem megy, gondolom a hangvétel egyre magasabb lesz, szépen mondd ki azt amit gondolsz, ne hagyd magad. (én is ezt csinálom, ha valamiért csesztet, akkor veszekedés lesz, jól kiordibálom magam és leszarom a véleményét (ha tudom hogy igazam van, ugye), egy idő után elhallgat.)

2012. máj. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyennek nem lehet megfelelni, és képtelenség vele megbeszélni a dolgokat. olyannak tűnik, mint a mostohaanyám. Pláne ha kocsmába jár, lehet, hogy alkoholista, és azért kötekszik. Majd ha leszokik a piáról, érdemes lesz tárgyalni vele.
2012. máj. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Fiú vagyok.

Minden nap összeveszek vele valamin de ez nem megoldás, ettől nem fogja odaadni az autót és ugyan úgy szól mindenért.

2012. máj. 3. 14:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha szól,akkor ne szólj vissza,és akkor talán abbahagyja.
2012. máj. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mintha az én fateromról írtad volna.Szinte ugyanez van még annyi ráadással,hogy azokat a szabályokat,amiket a családja elé támaszt,ő pofátlanul áthágja.pl:rend.Ez pár éve volt.Ha előhagytunk egy poharat az asztalon,azért akkora lecseszést kaptunk,hogy zengett a ház.Végül elment kocsmázni és amikor hazajött,tovább folytatta.De amikor hazajöttem,arra léptem be,hogy szét van gányolva minden,a pult tele van kaja maradékokkal és az ágy(!) tele van szórva mogyoróhéjjal.Szerinted?Ezek tényleg ennyire hülyék.Látszik,hogy az alkohol pusztítja az agysejtetek.Még sorolhatnám,hogy miket tett ellenünk,de mára ennyi volt a regényemből.Csak azt akartam ezzel mondani,hogy ne adj a véleményére,nem érdemes.Úgyis magának mond ellen és ami a legrosszabb,hogy nem ismeri be.
2012. máj. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
25%
Le fogtok potnozni de, O keresi a penzt te meg maradj kussban amig az o kenyeret eszed. Lehet nem egy minta szulo de hat ezt dobta a gep nem cserelheted le oket, ha nem tetszik a rendszer elkoltozhetsz barmikor.
2012. máj. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Utolsó, szerinted az Ő apja valamikor nem lakott a saját apjánál, hanem elköltözött durcába és fent tartotta magát?

Ne légy naiv, a kezdetekben mindenkinek kell segítség, mert elvégre szülhetett volna anyád az utcára, aztán azt mondja, hogy tartsd el magad.

2012. máj. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!