Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon bizarr ötlet interneten...

Nagyon bizarr ötlet interneten pót (nagy) mamát keresni a családomba?

Figyelt kérdés
Anyukám sajnos sokat dolgozik az én nagymamám már rég nem él.Van 3 gyerekem és beteg is vagyok ezért nagyon jó lenne,ha volna valaki aki néha beállítana egy tál sütivel egy kis csevegésre,játékra a gyerekekkel ,vagy néha segítene a háztartásban,a gyerekekre vigyázni stb.Hol találhatnék ilyen szupernagyit?
2009. jún. 23. 18:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalábn nem bizarr ötlet, megvalósítható. Azért arra is gondolj, hogy ingyen senkitől sem lehet várni ilyen szolgáltatást, bármennyire jószívű hölgyet találsz is. A gyerekeidet is szeretheti szívből, ha megismeri őket, téged is megkedvelhet. Nem szabad senkinek kihasználni a másikat még akkor se, ha történetesen neki is szeretetéhsége van.
2009. jún. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Persze,értem és biztos tudnánk neki viszonozni a segítséget.De vajon hogyan kezdjek neki keresni egy olyan hölgyet aki megbízható?
2009. jún. 23. 18:10
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy nem az internet a legjobb mód a kereséshez.Én a helyedben megpróbálnék valamelyik egyháznál,pl.a reformátusoknál érdeklődni.Ott vannak asszzonyklubok,és információt is kaphatnál a leendő nagymamáról.Sok egyedülálló idős asszony van,aki szívesen venne egy családot.Te vállalhatnád,hogy bevásárolsz neki,segítesz esetleg a nagytakarításoknál stb. A kapcsolat olyan kéz-kezet mos alapon kellene működjön.Remélem,hogy szerencséd lesz.
2009. jún. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
NEt lehet nem a legjobb ötlet, a korára való tekintettel, de A Szabad Föld, és a Családi Lap c. újságokban mindig nagyon sok ilyen hirdetés van, hogy pótnagyinak ajálkozik valaki
2009. jún. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább a nyugdíjas klubok környékét javaslom. Oda egyébként is tevékeny, ember és társaságszerető hölgyek járnak. Végül is, nem egy undok szatyrot keresel, aki csak nyűg lenne.

Szerencsémre az én nagyim is jár ilyen helyre, kirándulnak, beszélgetnek, együtt hímeznek, varrnak, könyveket, újságot cserélnek stb., ott biztosan találsz olyan idős hölgyet, aki szívesen veszi, ha még hasznát látják, mint nagymama. :)

2009. jún. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. jún. 25. 12:19
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
csak nehogy cleptomániásat fogj ki..
2012. okt. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
*k
2012. okt. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az én kisfiamnak is szüksége lenne egy nagyira, de én gyáva vagyok keresni neki egy idegent.

Kíváncsi leszek, majd, hogy neked sikerülni fog-e?

Sok sikert!

2012. okt. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nahát, 2009 óta nem találtál, vagy csak érdekességként emelted ki? A Nők Lapjának olvasói levelek részén is vannak ilyen hirdetések, pótnagyinak jelentkezik idős hölgy, vagy hozzád hasonlóan keresne valaki. De elég jó ötleteket kaptál. Nálunk a vasárnapi Istentisztelet után van lehetőség beszélni a pappal, vagy a parókián bármikor felkeresni, ő is ajánlhat magányos, jószívű nénikét, akár "közvetítő" is lehet.
2012. okt. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!