Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok férfi csak hangember?

Sok férfi csak hangember?

Figyelt kérdés
eszembe jutott a volt barátom aki mindig magyarázott telefonba hogy majd ha találkozunk ezt meg azt csinálunk (összebújás), sokszor írta amikor 1-2 hónapot külföldön volt hogy így megy úgy hiányzok és mikor hazajött és találkoztunk semmi nem valósult meg belőle. Mindig csak mondta hogy mi lesz de semmit nem tett amikor tudott volna. Sok férfi ilyen hogy csak írogat, magyaráz bátran és aztán nem cselekszik? Találkoztatok már ilyennel?
2012. máj. 4. 17:03
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Írta hogy lesz szex aztán hazajött és nem lett?Vagy most mi van?
2012. máj. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Jaja, egy díszpéldány volt, aki hónapokig hitegetett, hogy majd szerez helyet, ahol végre megtörténhet "az a bizonyos dolog", de nem lett belőle semmi. Aztán telefonálást, randit stb-t ígért, de nem hívott, soroljam még? Ezek után kétlem, hogy tényleg akkora nőcsábász lenne, ahogy beállította magát (meg mások mondták róla). Szerencsére már megszabadultam tőle.
2012. máj. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
na, lehet kicsit zavaros volt. a lényeg hogy örökké csak magyarázott de nem tartotta be. összebújás volt csak nem olyan amilyeneket írogatni szokott. ezért írtam hogy nagyobb a szája de fele sem igaz
2012. máj. 4. 17:19
 4/10 Snapette ***** válasza:
100%

Igen, ilyen volt az ex férjem. Mindig arról beszélt, hogy a család, meg az anyák, meg nagy család, meg bla bla, s mikor megszületett a lánya-lányunk, akkor fel se vette, egyszer nem tette tisztába vagy fürdette meg, vagy töltött vele öt percnél több időt folyamatosan. El is váltak útjaink. De a haverjainak meg ment a duma, hogy a felesége meg a családja meg a lánya ésatöbbi ésatöbbi. Valaki hallgatta, azt hihette, hogy ő itt a tartóoszlopa mindennek.


De nem minden férfi ilyen. Mostani párom nem locsog állandóan arról, hogy majd hogy fog ő szeretni minket és ezt meg azt fogja csinálni, hanem megcsinálja, és kész. Nem ígérgeti, hogy majd hozzám fog bújni, hanem este alig várja, hogy bebújjak melléje, és ha csak alszunk is, megölel, simogat.

2012. máj. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
szerencsére az én pasim nem hiteget - mert ha megpróbálná, úgyis számonkérném rajta
2012. máj. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A mi családunkban a férfiak nagy része ilyen. Mindig mondják, hogy ez meg az lesz, aztán semmi sem lesz: apám 7 évig nem jaívotta meg a villanykapcsolót -pedig értett volna hozzá- mert mindig csak a majd, majd... Mondjuk nem tudom mennyire férfi szokás ez, mert ilyet nőböl is ismerek. De jóval kevesebbet mondjuk.
2012. máj. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem igérek. Csak betartok. :)
2012. máj. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyen is van, igen. A mostani párom tartózkodik a nagy szavaktól, de a viselkedése alapján szeret. Persze hiányoznak néha a szavak is, de még ez a jobbik variáció - lehet, a férfiaknál ez vagy-vagy alapon működik (vagy mondja, vagy csinálja), nem tudom :)
2012. máj. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Körülöttem nagyon sok ilyen ember volt és nem csak férfi.Apámnak a legnagyobb a szája.Ő tipikusan az az ember,aki vizet prédikál,de bort iszik.Mindig azt hajtogatja,hogy a családja mindennél többet jelent,meg hogy a szeretet milyen nagy dolog blablabla,közben köze sincs hozzá,mert a pénzét nem ránk költi és gyerekkoromban nem foglalkozott se velem,sem anyámmal,mindig lelépett.Azután sem nagyom,de a szája az mindig nagy volt.A volt baráti köröm sem volt jobb.Volt egy pár,akikkel mindig együtt lógtam sajnos.Ők egyik nap ezt mondták,másik nap pedig annak a szöges ellentétét.De ezt mind olyan meggyőzően,hogy mindig bedőltem nekik és amikor megváltoztatták a véleményüket,akkor csak lestem.Ez különösen akkor zavart,amikor szükségem volt a drága barátaimra és egyik nap ott voltak velem,másik nap meg már nem.Nagy az Isten állatkertje...

De a legrosszabb az,hogy nem akarom ezt a hülyeséget átvenni,de néha észreveszem magamon,hogy én is csak ígérgetek dolgokat:(Megszoktam,hogy nem számít az adott szó,nehéz lesz megszoknom a normális emberek viselkedését.:O

2012. máj. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én apám is olyan, hogy ha társaságban van, mindig nagy dolgokat mond, túloz stb, olyasmikek ad elő magáról, ami nem is igaz. Ha valaki/valami nem tetszik neki, akkor azt nagy hangon szidja a háta mögött, elmondja miket tenne (sokszor durva dolgokat). Persze a valóságban még sose láttam, hogy akárkinek is beszólt volna, aki elkövetett ellene valamit, ha valamilyen szerelő vagy hasonló átvert minket, soha nem szólt neki egy szót sem. Mindig irigykedve hallgattam mások történeteit arról, hogy őket suliban érte valamilyen sérelem és akkor anyjuk/apjuk bement és jól beolvasott annak a gyereknek, hogy hagyja békén...na nekem ilyen soha nem volt! Durva, hogy mindig egy csendes, rendes, eminens gyerek voltam, de ha valami rossz történt velem mégis, a szüleim alapból feltételezték, hogy biztos én voltam a hibás és nem az aki bántott, hanem biztos én hívtam ki magam ellen a sorsot. Viszont a tesóm és a barátnője is olyan, hogy fűt-fát megígérnek, de annak kb 10%-a ha teljesül, a többi dolog nagy részére meg csak nem is emlékeznek, hogy azt is megígérték. Én nem ígérgetek csak azért, hogy jobbnak, kedvesebbnek tűnjek mások szemében, viszont ha valamit megígérek, az úgy is lesz.
2012. máj. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!