Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom, mit tehetnék?...

Nem tudom, mit tehetnék? Hogyan kezdjek új kapcsolatba?

Figyelt kérdés

A lényeg volt egy-két kapcsolatom, amik mélyen megsebeztek, és emiatt úgy érzem, nem tudok megbízni egy férfiben sem. Sőt, néha úgy érzem, kifejezetten undorodom a pasiktól!

Másrészt viszont szeretnék kapcsolatban élni.

Hogyan lehetne felülírnom a rossz tapasztalatokat, hogy egy rendes, bizalmon és szereteten alapuló kapcsolatba kezdjek?

Futó kalandokat soha nem kerestem és most sem érdekelnek, ráadásul van két kisgyerekem is, akiknek nem hiányzik az az életébe, hogy anya mellett hetente más férfi van.


Aki érzett már hasonlót, hogyan tudott ezen felülemelkedni?



2012. ápr. 27. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy, hogy nem tervezek kapcsolatot, inkább egyedüllétre rendezkedek be.
2012. ápr. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan vagyok!Komoly kapcsolatba nem is bonyolódok,inkább csak élvezem az életet,bár monogám vagyok azért )
2012. ápr. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem elment valaki az életemből, akit nagyon szerettem. Ennek lassan 2 éve, de semmi kedvem nem volt nyitni. Nagyon könnyen ismerkedem, a lányok mindig imádtak, de valahogy senki nem érdekel, mert nem az akit szerettem. Szerintem ilyenkor várni kell, amíg meggyászolja a lelked akit szerettél, és utána kezdhetsz csak új kapcsolatba. 37/f
2012. ápr. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én már meggyászoltam azokat a kapcsolatokat, amik megsebeztek. egy nagyon komoly kapcsolatomnak lett vége 3 évvel ezelőtt, azóta egyedül vagyok.

Egyetlen ember volt azóta, aki fontos lehetett volna nekem, de ő máshogy akarta...

Szóval itt nem arról van szó, hogy még bánkódom a régi kapcsolatok, sebek miatt, hanem inkább úgy érzem, hogy haragszom a férfi nemre, azok miatt a sérelmek miatt, amik értek egy-két férfi miatt.

Pedig az eszemmel tudom, hogy nem A FÉRFIAK tehetnek minden bajomról, hanem csak az az egy-két pasi, de a szívem meg haragszik.

Kicsit olyan, mintha fizikai undort éreznék irántuk.

2012. ápr. 27. 17:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 25/F!Csak annyit tudok segíteni hogy én rendkívül bizalmatlanná,szinte állandóan otthonülővé váltam tinikoromtól kezdve mert rengeteg bántás ért sok ember felől,roppant nehéz ebből kijönni,teljes mértékben megértelek.De ahogy észreveszem maamon az idő elkezdi gyógyítani a sebeket,de ez csak úgy működhet ha a gondolataid nem mérgezik a lelked,légy pozitívabb,bocsáss meg a férfiak hibáiért és bízz abban hogy egy rendes férfit fogsz találni aki veled marad és a két gyerekeddel.


Fel a fejjel,csak jó jöhet. :)

2012. ápr. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!