Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem apukám jobban...

Úgy érzem apukám jobban szereti a testvéremet mint engem! Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 4. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Miből gondolod ezt? Nem csak bebeszéled magadnak?
2012. máj. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez butaság!

Valójában nem is lehet "egyformán szeretni". De az is lehet, apukád úgy érzi, hogy a tesód gyengébb, és több odafigyelésre van szüksége. Ne keress problémát ott, ahol nincs.

2012. máj. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló, honnan veszed, hogy nincs probléma, ismered az érintetteket? Vagy gondolod, hogy kiírt volna egy ilyen kérdést az illető, ha nincs rá valami oka?


Mellesleg azt gondolom, hogy ennek nagyon sok oka lehet. Engem pl. azért utált az apám, mert soha nem falaztam neki, mindig kitálaltam anyámnak, ha nőzött vagy kocsmázott, ellenben a nővérem a cinkosa volt, ezért nagyon "szerette" a testvéremet, bár én ezt inkább nevezném kihasználásnak, mint szeretetnek. Na, az ilyen szeretetből én nem kérek, inkább ne szeressen. A sors fintora, hogy azóta a nővéremmel nem beszél, mert már ő sem falaz a pitiáner ügyeihez...

2012. máj. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Legutolsó válaszoló!

Magam is apa vagyok, két fiúgyerekkel. Onnan veszem. Ráadásul nem alkoholizálok, és nem kötöm a nőügyeimet a gyerekeim orrára. Vagyis nekem nem kell falazni. Téged meg sajnállak a sorsodért.

2012. máj. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!