Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik, hogy egy anya tényleg...

Létezik, hogy egy anya tényleg nem szereti a gyerekét?

Figyelt kérdés

30 vagyok, 22 évesen szültem a fiamat. Soha nem volt jó kapcsolatom anyámmal, soha nem volt puszi, ölelés, semmi érzelmesség, az amúgy is rideg természetű anyámtól. A gyerekem születése után végképp megszűnt közöttünk minden nemű kommunikáció. Sérelmezte, hogy nagymamát "csináltam belőle". Azóta semmi, nem kíváncsi ránk, éli az életét. Amúgy már engem sem érdekelne...de főleg ünnepekkor azért bennem van, hogy a gyerekemet nem várja a nagyi ünnepi ebéddel...

A környezetemben sehol nem tapasztaltam hasonlót. Ha rossz is a kapcsolat, azért unokákat szeretik. Csak egy példa még: Anyámnak van egy üres garzonja, mi albérletben vagyunk.



2012. máj. 3. 18:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálatos de létezik :S

Én láttam már olyat is hogy az anyuka rosszul bánik a gyerekével, annyira hogy semmi ápolás semmi néha egy szelet kenyér azt érje be vele a 14 éves fiú.És csak azért "tartja" hogy családit kapjon.Szégyen

2012. máj. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Tényleg létezik sajnos.Nagyon sok esetet mondanak a hírekbe,olyan is van,mikor a szülő megöli a gyerekét.Ilyen világot élünk :(
2012. máj. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Apósomnak három ingatlanja,mi albérletben..

Meglopott,átvert,nem kíváncsi ránk és még mi vagyunk a szemetek,mert boldogok akarunk lenni,nem az ő szolgálatában állni.

Anyósom hallgat,idén egyszer telefonált,inkább behúzza fülét-farkát.

Van ilyen.

2012. máj. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Van ilyen, igen. Lehet, hogy nem várt gyerek vagy, és ezért nem áll hozzád úgy.

Ne foglalkozz vele, a gyerekednek van másik nagyanyja is, majd ő ellátja a feladatát. (Bár az nem derült ki, hogy vele jó kapcsolatotok van-e.)

2012. máj. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Sajnos nálunk sem jobb a helyzet...

Csak te felnőtt vagy, én meg 14 ....

2012. máj. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Létezik. Ilyenkor mondjátok csak, mikor valaki azt mondja nem akar gyereket egyáltalán, hogy de szüljél csak, majd meggondolod magad utána.
2012. máj. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Az apával szétmentünk. Ez egy elég érdekes történet...nincs másik nagymama. Csak mi vagyunk egymásnak.
2012. máj. 3. 19:27
 8/14 anonim ***** válasza:
Sajnos engem sem szeretett az anyám, egyáltalán nem emlékszem arra, hogy valami szeretetet kaptam volna, de az unokái sem érdekelte. A gyerekeim nem tudják, hogy mit jelent az a szó, hogy "nagymama".
2012. máj. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

14 évesnek üzenem,

kitartás, és tanulj sokat. Főleg nyelveket. Ez nekem kimaradt, és nagyon bánom. ADDIG TANULJ amíg csak van lehetőséged...ne feledd szavaimat.

2012. máj. 3. 19:31
 10/14 anonim ***** válasza:

Igen, létezik, és sokkal több ilyen eset van, mint gondolnád. Ha csak arra gondolsz, hogy mennyi pszichés problémával küszködik sok-sok ember, akkor ez megválaszolja a kérdésedet.


Bizonyára nem vígasztalk, de leírom: az én anyám még rosszabb volt, mint a tied. Ez van, ez jutott, nekem már ezzel kell élnem.

2012. máj. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!