Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan éljem túl, hogy kiderül...

Hogyan éljem túl, hogy kiderült a legjobb barátnőmnek és a férjemnek viszonya van?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Most is bőgök miközben írok. Adva van a legjobb barátnőm. Általános óta, kb 10 éve azok vagyunk. Az ő pasija az én öcsém. Otthon van a 1,5éves kisfiúkkal. Elég sűrűn összejártunk 4-en, hiszen a testvérem és a legjobb barátnőm (volt.) Az öcsém éjszakás műszakba dolgozik, múlt héten belázasodott este 10 körül és a főnöke hazaküldte. És majdnem rosszul lett, ugyanis az én drága férjemet találta a közös ágyukba! Első felindulásából majdnem agyonverte az (ex) párom. Azóta kiderült, hogy 6 hónapja(!!) viszonyuk van, töredelmesen bevallottak mindent. Arra a kérdésre, hogy miért, a barátnőm azt felelte, hogy unatkozott otthon (?), kalandot akart, a férjem is azt mondta izgalomra vágyott 5 éve vagyunk együtt, 3 hónapja volt az esküvőnk és a csaj volt a koszsorúslányom!! Én akkora egy idióta majomnak érzem magam........... Úgy kezdődött az egész, hogy facebookon elkezdetek beszélgetni, a lány egész nap fent van, és megbeszélték, hogy találkoznak. Tudtam a csajról hogy fiatal korába sok pasit "meghódított", de ezt sose gondoltam volna!! Mindig ott voltunk egymásnak.... Hogy éljem túl? Elvesztettem a legjobb barátnőm a férjem és bónuszba végig kell néznem ahogy összeroppant az öcsém, és ott a 1,5 éves unokaöcsém. Hogy lehetnek ilyen aljas férgek???
2012. máj. 4. 19:06
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
96%
Tévedés. Ez a nő sosem volt a legjobb barátnőd. Még csak a barátnőd sem volt.
2012. máj. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
70%
És te mit tudtál, mit mondott a férjed, hova ment akkor, amikor a barátnőddel volt?
2012. máj. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
91%
Sajnálom, segÍts az öcsédnek ahogy tudsz, kibékülni eszetekbe se jusson, mert ehhez már gonoszság kell.Sajnos vannak ilyen felelőtlen emberek. Remélem hamar talpra álltok.
2012. máj. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
92%
tudom,h most rettenetesen ossze vagy zuhanva es meg is ertem. De hidd el,semmit nem veszitesz veluk. Idovel majd rajossz te is.
2012. máj. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
Azt mondta pókerezni megy, elég sűrűn eljárt pokerezni (bár nem tudom már ebből ténylegesen mennyi volt a poker) volt, hogy én is mentem vele a terembe, nem csináltam belőle gondot, ha egy héten 1-2* ment.
2012. máj. 4. 19:12
 6/46 anonim ***** válasza:
85%
Hát basszus...ép ésszel felfoghatatlan, amit ezek ketten műveltek. 2 családot is szétb.asztak. Annyira sajnállak, és az öcsédet is. Az a legfontosabb, hogy támogassátok egymást a tesóddal, és bár tudom nehéz, szinte lehetetlen, de a kicsi ne nagyon vegye észre rajtatok, mennyire kivagytok.
2012. máj. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
83%

Undorító...=(

Én a helyedbe biztos felképeltem volna mind a kettőt...

5év után a férjed már izgalomra vágyott...ez elég gáz...szerintem ő ez a tipikus nőcsábász típus...gusztustalan...

Tudom,hogy nem könnyű,de ilyen emberek miatt ne legyen rossz kedved...nem érdemlik meg...

És se a "kedves barátnőd",se a marha exférjed nem érdemelnek/érdemeltek meg Téged!!=(

Fel a fejjel...találsz 1000x jobbat náluk!

2012. máj. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
83%
Amúgy nektek van babátok? Őszintén remélem, hogy nincs, már bocsánat. Egy ilyen féreg nem érdemli meg, hogy gyereket szülj neki.
2012. máj. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
Nekünk nincs babánk, most voltunk a baba-projekten, 3 hónapja nem védekeztünk az esküvő óta, de nem lettem terhes.
2012. máj. 4. 19:17
 10/46 anonim ***** válasza:
90%
Sajnálom kérdező de erre nem tudok mit mondani...undoritó..
2012. máj. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!