Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A h*lye nevelőapám folyton...

A h*lye nevelőapám folyton manipulálni akar, és mindig negatív velem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Anyut is kihasználja,engem pici koromtól kezdve hülyézett,mindig ledegradált és folyton negatív volt velem.Most jelentkeztem egy versenyre és ahhoz kértem Tőle egy kis pént.Addig a pillanatig adott is volna ameddig megnem mondtam neki hogy a versenyre kéne.Azt mondja hogy Ő arra nem dobja ki a pénzét,semmi tehetségem nincs hozzá,felesleges elmennem...stb. (350.000 ft-ot kap egy hónapba ennek a felét saját nevére bevágja a bankba a másik felét adja anyunak aki alig tud kijönni minden hónapba na mindegy...) Akármit akarok elkezdeni mindenre húzza a képét.4,5 körül van az átlagom de mindig azt mondja hogy " ha fele ennyit tanulnál mint amennyit kornyikálsz akkor ötös tanuló lehetnél" bzd meg! Kibeszél a szüleinek minket,azok meg lenéznek mindenkit. Azt hiszi hogy hülye vagyok,és nem veszem ezeket észre. Olyan rohadt idegesítő ez a férfi..brrr...mit csináljak?
2012. máj. 4. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kérj kölcsön anyutól az meg hajtsa be apukán.


Légy passzív! Igen, nem, ennyi legyen a szókincs és többet ne szólj hozzá!

2012. máj. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezekről a problémákról anyukád is tud?
2012. máj. 6. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!