Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírok szakítani a vőlegény...

Nem bírok szakítani a vőlegényemmel, mert szeretem, de semmi értelme vele. Hogy lépjek ki?

Figyelt kérdés

Folyamatosan problémái vannak velem.

semmi nem jó, ahogy kinézek, amit akarok, amit teszek.

vért izzadva próbáltam megfelelni.

évek alatt rájöttem, nem megy.

ezért szenved ő is, hogy nem olyan vagyok, amilyennek akar, és én is, hogy voltaképp akkor nem is szeret igazán.


ő nem képes megválni a gondolattól, hogy családot terveztünk, tul.képpen minden a sinen van hozzá.


ő nem képes szakítani, nem akar,nem tud,nem tudom miért.


és én sem tudok megválni a gondolattól, ahogy eljegyzett, ahogy tervezett. nagyon vágytam rá. mindig.


de többet sírok mellette, mint egész életemben bármikor.


szóval már önkínzás szinte, hogy vele vagyok.

mondtam, legyen vége, fejezzük be, könnyes lett a szeme.


nem hagy menni. nem erős. én sem.


én honnan vegyem az erőt a szakításhoz???


2012. máj. 4. 21:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy, ha már többet nem tud elvenni tőled akkor lépni fogsz. Addig úgyis vele maradsz még.


Sajnos vannak olyan emberek ,akiknek meg kell járniuk a poklot (mert te még csak a kapujába állsz) ahhoz, hogy végül lépni tudjanak. És rájöttem ,hogy ebbe nem is érdemes beleavatkozni.


Amíg nem lesz elviselhetetlenül rossz, amíg nem kívánkozol bárhova máshova, minthogy a pároddal legyél... addig nem lesz lényegi változás.


Most járd végig a kálváriát, és ha már a lelked eléggé felőrlődött, akkor úgy is tudod a helyes lépést ,nélkülünk is.

2012. máj. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát ez bizony nagyon rossz, de sajnos tényleg nincs értelme. Próbáltátok megbeszélni? (hogy adjon lejjebb a kritizálásból) Ha nem megy sehogy akkor a legközelebbi veszekedésnél mikor ideges leszel pakolj és menj amig benned van a düh!
2012. máj. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

és még csak azután fog jönni a szakítás pokla:(


de köszönet

2012. máj. 4. 22:06
 4/15 A kérdező kommentje:
a dühöm amikor elrohanok hamar elszáll, mert én szeretem őt :(
2012. máj. 4. 22:07
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Se veled,se nélküled eset.Volt már nekem is ilyen.Amikor már több,vagy nagyon sok a rossz,mint a jó,lépni fogsz.
2012. máj. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha kijelented, hogy nem változol, és nem törődsz többé a véleményével, így vagy úgy, de döntenie kell.
2012. máj. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló nagyon ráérzett a lényegre! Abszolút igaza van, minden szavát olvasd át százszor, mert én megéltem azt, amiről ő írt!

12 évig tartott a nyűglődésünk az exemmel, mire végre eljutottam odáig, hogy a "dehát szeretem" és a "de mi összetartozunk" szart sem ér, ha nem vagyok már boldog. Állandóan halogattam a szakítást és ha kibékültünk, mindig meggyőztem magam, hogy mi mégiscsak boldogok vagyunk együtt. Ez tartott kb. pár órát és utána ismét valami baromság miatt összekaptunk.


Írhatnám, hogy szabadulj meg tőle minél előbb, de emlékszem, annak idején, mikor én jártam ebben a cipőben, rohadtul nem hatott rám senki a jótanácsaival, akik persze kivétel nélkül mind arról akartak meggyőzni, hogy lépnem kéne a kapcsolatból. Addig, amíg nem voltam a végletekig kihasználva, a végletekig meggyötörve lelkileg és aztán testileg is és tönkre nem mentem egy életre, nem hallottam meg senki jótanácsait. Aztán egyszercsak hirtelen felnyílt a szemem és azt kérdeztem magamtól, hogy mire várok? Léptem és bár rohadt nehéz volt, mert két évig zaklatott, ma már sokkal boldogabb vagyok mással. Már egészen másként látok mindent és tudom, az első jeleknél meg kellett volna tennem és nem rááldozni a fiatalságomat egy olyan emberre, aki cseppnyire sem érdemelte meg ...


30/N

2012. máj. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

nekem az is megnehezíti, hogy ha a párom nem lenne ilyen, 10-ből10 pontos férfi lenne.

helyes nagyon, hűséges, sikeres, szerény, nem beképzelt, mindenki szereti, tiszteli, az ágyban tökéletes, családot akar, jól kezeli a pénzt, nincs káros szenvedélye, nem bulizós, a barátai is normálisak, mondhatni házasságpártiak.

Nem tudok csak jót mondani róla, szinte álompasi.


Nem csoda, hogy fent van neki a "léc".


Szörnyű azt érezni, hogy ilyen ember mindennek pont az ellenkezőjét érzi irántam.

Nem vagyok szép(pattanásokba is beleköt), szerinte mutogatom a barátainak magam, ha nem lenne munkám, alig találnék másikat, önbizalomhiányos vagyok, szinte nincsenek barátaim, szerinte ringyósan öltözöm, akkor hogy akarhatnék családot, szerinte sokszor azért nincs pénzem, mert elszórom, napi 5 szál cigit nem tudok letenni, nekem a buli való, meg a plázásdi.


szóval évek óta ezeket gondolja rólam :(

és eléggé nyersen adja elő, érzelmek nélkül.

2012. máj. 5. 07:50
 9/15 anonim ***** válasza:
Két lehetöséged van: vagy MOST szakitasz és pár hónap alatt túljutsz rajra, vagy megvárod, mire felörlödsz teljesen és akkor menekülsz el, de ezt többé nem nagyon fogod tudni kiheverni, életed végéig roncs leszel.
2012. máj. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kérlek, írd le nekünk objektíven, hogy hogy látod magatokat 2-3 év múlva.
2012. máj. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!