Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek friss 1-2 hónapos...

Szerintetek friss 1-2 hónapos szakítás után van értelme új kapcsolatba belemenni? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Úgy hogy veszettűl szerettem az illetőt és még szívem mélyén most is sajnos!Egy ilyen kapcsolat csak feledés miatt lenne?
2012. ápr. 23. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Értelme nem lenne. Vagyis de, megbántanád vele azt akivel összejössz, hacsak nem közlöd vele, hogy te csak felejteni akarsz.
2012. ápr. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én megtanultam hogy nincs értelme ilyen friss szakítás után. belementem 1-2 hónap múlva kapcsolatba de annak sem lett jó vége mert még az exem szerettem a szívem mélyén, őt kerestem a másikban és rá gondoltam míg vele voltam. megbántottam egy másik embert is ezáltal és én sem voltam boldog. a dolog érdekessége hogy míg én mellette szépen elfelejtettem több hónap alatt a volt barátom és megszerettem az akkori barátom őt már nem érdekeltem. jobb tiszta lappal nekiindulni egy új kapcsolatnak, ezeknek a búfelejtő dolgoknak hosszú távon szerintem nincs nagy jövőjük, de biztos vannak persze erre is kivételek.
2012. ápr. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha még szereted, addig nem volna jó egy másik kapcsolatba menekülni. Viszont szerintem azzal nincs gond, ha randizgatsz az illetővel, ismerkedtek. Persze az elején letisztázod, hogy semmit nem akarsz elsietni.
2012. ápr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Értelme van, és persze kockázata is. Nem tisztességes azonban a másikat átverni. LEgjobb, ha megmondod neki, hogy igazából te most nem akasz semmi mást, mint valahogy felejteni. Ideális esetben ő partner lesz ebben.
2012. ápr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem lenne értelme új kapcsolatba kezdeni amíg el nem felejted az exet. Ha belekezdesz mégis egy új kapcsolatba, de te nem szereted az illetőt és inkább szakítasz, de viszont neki Te fontos vagy gondolj bele mit érezne? Kb. csak annyit, hogy végig hülyének nézted.


Nemrég olvastam itt egy új kérdést ahol a lányt a párja az exe nevén szólított és mondta, hogy "ha nem szakított volna XY-nal akkor most vele nézné ezt a sorozatot". Vagyis a pasi is úgy kezdett egy új kapcsolatba szerintem, hogy nem felejtette el az előzőt.

Szóval gondold végig.

2012. ápr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

barátnőm ahogy kilépett a két éves kapcsolatából rá 3 hétre összejött a jelenlegi barátjával,a kivel 3 éve együtt vannak

sok embernek jót tesz, az új kapcsolat feledtet és boldogít

persze rosszul is elsülhet

2012. ápr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ismerek pozitív és negatív példát is az ilyesmire:)
2012. ápr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sok éves kapcsolat után tettem ki az exem szűrét.Rá 1 hétre már párommal voltam.

Sok idő eltelt,ma is boldogan élünk együtt

2012. ápr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem érdemes amig a másikat szereted, nekem is volt ilyen 3 év után szakitott velem, én még szerelmes voltam, 1 hónappal később randiztam valakivel és egyszer csak azom kaptam magam h vajon ex mit csinál most,amikor ez realizálódott bennem,felálltam,elnézést kértem a másiktól és hazamentem,utána több mint fél évig egyedül voltam,még randizni se mentem el,ne h megbántsak valakit
2012. ápr. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!