Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme tenni az erőset,...

Mi értelme tenni az erőset, miközben nyilvánvaló, hogy nincs jó passzban?

Figyelt kérdés

Szakítás után vagyunk, számomra egyértelmű, hogy küszködik, mégis a családja, barátai előtt teszi, hogy semmi baja sincsen, vele minden rendben van. Kb mindenkinek úgy jön le, hogy erőlteti, látják is rajta az emberek, hogy nem igaz. Akkor mire jó?

Ötletek?



2012. ápr. 10. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezt elég nehéz megítélni szerintem. Mármint azt, hogy tényleg annyira odavan-e, mint amennyire Te szeretnéd hogy odalegyen.

Biztos nem mindegy neki az ami történt, de nyilván túl akar lépni az eseményeken, ezért viselkedik úgy ahogy. Nem akar nyavajogni, nem akar beszélni róla, így hát nem ad felületet a kérdéseknek.

2012. ápr. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit csináljon? Sírjon mindenki előtt, nyavalyogjon? Akkor mg az lenne a baj, hogy miért ilyen puhap.öcs.
2012. ápr. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert visszahat az emberre a viselkedése. Nem akarja ,hogy szánják,mert sérti az önbecsülését stb. Ja és gondolom férfi:)
2012. ápr. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert gondolom utálja, amikor mindenki azt kérdezgeti tőle, hogy "jaaaaaaaaj, mi a baaaaaj?". Most minek sajnáltassa magát? Attól nem lesz jobb. Amúgy minek foglalkozol vele?
2012. ápr. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Te most azt várod, hogy szomorkodjon előtted, hogy igazad lehessen? Ha szakítottatok akkor már nincs közötök egymáshoz.
2012. ápr. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én anno nem titkoltam,megkaptam hogy hisztis vagyok.. Ennyi :( Minek kimutatni? Úgysem érdekel senkit. Téged sem, csak kell az egódnak, hogy lássad hogy szenved utánad. Hagyd már szerencsétlent.
2012. ápr. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én hagyom a "szerencsétlent" csak elég gáz sztori ha é is szenvedek közben. Úgy szar az egész ahogy van...
2012. ápr. 10. 17:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Szakítottatok és szenvedtek. Nem kellene egymással foglalkoznotok, így sosem lesz vége, és nem tudtok majd továbblépni. Szóval tényleg hagyd, akkor is ha neked is fáj. Másképp nem megy.
2012. ápr. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!