Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Nagyon...

Most mit csináljak? Nagyon megijedtem.

Figyelt kérdés
Ma délután elmentem barátnőmékhez, 2 körül és olyan 7 felé értem haza, anyukám addig elment bevásárolni. Vacsora közben megkérdeztem, hogy mi újság volt, sikerült-e mindent megvenni, és elkezdte mesélni, hogy hazafelé találkozott XY-nal és azt ezt és azt mondta. Utána mégegyszer elmesélte ugyanezt, majd amikor harmadjára kezdte újra 10 percen belül, már rászóltam, hogy értettem elsőre. És úgy mesélte el, mintha még nem mondta volna. Most este bejött jó éjszakát kívánni, és mégegyszer elkezdte mesélni, hogy találkozott XY-nal és hogy mit mondott. Nem tudom, hogy ivott-e, vagy mi lehet a baj? Vagy csak én ijedtem meg túlságosan? Nagyon bizarr volt, mert ilyet nem szokott csinálni.
2012. máj. 4. 22:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
:S Ez tényleg nem jó... Más tünetei nincsenek? Nem zavart vagy valami?
2012. máj. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem, olyanok nincsenek... Csak ezzel az ismétléssel megijesztett. 17 éves vagyok, de most ez betette nálam a kaput, pedig erős idegzetem van, de most rám jött a sírás, meg bepánikoltam egy kicsit...
2012. máj. 4. 22:17
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

agyérelmeszesedés tünete ez

de nem fiataloknál ilyen nincs

aludjunk egy napot rá

mi lesz holnap

2012. máj. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
mármint fiataloknál ez nem jellemző
2012. máj. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég rosszul hangzik:(Az én anyum akkor csinált ilyeneket,és felejtett el dolgokat amikor idegileg teljesen ki volt készülve a sok-sok problémától....
2012. máj. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy tudatosítottad vele hogy már negyedjére mondja el a történetet? Ha igen, voltak róla emlékei hogy már egyszer elmondta? Mire emlékszel a közös vacsorából?

Nem ütötte be a fejét vagy veszítette el az eszméletét amíg nem voltál otthon?

2012. máj. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen, a holnapi napot várom én is. Remélem, hogy "csak" többet ivott a kelleténél. Néha előfordul, de egyáltalán nem részeg, csak néha, ha kimerült, akkor többet fogyaszt a borból 1 pohárnál.
2012. máj. 4. 22:20
 8/15 anonim ***** válasza:
83%

kábítószer?

ez az lehet

2012. máj. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem, nem hiszem, hogy beütötte volna a fejét. Idegileg mostanában tényleg ki van készülve a munkahelye miatt. Amikor mondtam neki még a vacsoránál, hogy harmadjára mondja el, és értettem elsőre, akkor annyit mondott rá, hogy "jól van".
2012. máj. 4. 22:22
 10/15 A kérdező kommentje:
Neeem, a kábítószer ki van zárva! Sosem csinált és nem is csinálna ilyet, ebben 100%ig biztos vagyok.
2012. máj. 4. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!