Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki nem tud valamit, hogy...

Valaki nem tud valamit, hogy hogy vegyem rá a szüleimet, hogy senki ne jöjjön el a ballagásomra?

Figyelt kérdés
Mármint én így szeptemberben magától értetődőnek tartottam, hogy senki nem jön el az általános iskolaira. Oké, erre Anya kérdezi hogy elhívja-e a nagyit IS a ballagásra. Néztem egy ilyen wtf fejjel és elkezdtem magyarázni hogy ne jöjjenek el mert nem akarom, de lebunkóztak és jönnek és pont:D Első osztályban voltak utoljára évzárón, nekem az úgy jó volt, pont. De most minek jöjjenek el? Az osztálytársaimmal leszek, aztán megyek a bankettre, csak tudnám miért akarnak végigállni 1 órás ünnepséget, persze, az hiányzik egy 70 éves nőnek meg két középkorú felnőttnek.
2012. máj. 5. 22:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, az osztálytársaidnak is ott lesz a családja, mert a ballagás - szemben az évzáróval - családi esemény. Illik meghívni a Nagyit.
2012. máj. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
De azt sem akarom hogy a szüleim vagy Madonna vagy bárki eljöjjön XD félreértetted
2012. máj. 5. 22:06
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Törődj bele, el fognak menni. Szerinted milyen vélemény alakulna ki a családodról, ha nem képesek elmenni a gyerekük ballagására? Nekem alsóban eljöttek az évzárókra, 8-ban a ballagásra. És nagyon örültem, hogy ott voltak. Ne vedd el a szüleidtől, a családodtól ezt az élményt.

Mellesleg eléggé kis gyökérnek gondollak a véleményed miatt, bocs.

2012. máj. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Szerinted mennyire figyelnek egymásra az emberek?:D
2012. máj. 5. 22:09
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, család elmegy végigállják azt az 1 órát, te meg odaköszönsz nekik, majd lelépsz a haverokkal, de ne foszd meg őket ettől az örömtől. Örülj neki, hogy a te családod ott akar veled lenni :)
2012. máj. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
89%
Örülj, hogy vannak szüleid és nagymamád akik elmenjenek..Te kis taknyos.
2012. máj. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még: 'néztem egy ilyen wtf fejjel'. Nőj fel azt javaslom.
2012. máj. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

benned valami fordítva van bekötve.

ismim ballagásán voltunk pár éve, volt egy szegény kiscsaj, akinek élnek a szülei, van testvére, mégis valami ostoba mondvacsinált indokkal nem mentek el csóri lányka gimis ballagására. az ismim anyukája annyira megsajnálta, hogy kerített neki egy csokor virágot, hogy ne érezze annyira szarul magát, h őt még a családja is lexarja.


én pl iszonyatosan örültem, hogy a családom ott volt, annak különösen, hogy nagyim, a betegsége és sok baja ellenére eljött, és velem örült.


örülj, h élnek a szüleid, nagyid, és foglalkoznak veled annyira, h részt vesznek életed fontos eseményeid. ne legyél suttyó.

2012. máj. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Az én ballagásomon a távolabbi rokonok is eljöttek. Nagy ballagás volt. Gimibe már senkit se hívtunk.. Szerintem a diplomaosztómon (ha lesz:P) is csak a szülők lesznek ott és slusz. Sajnos nálunk balhéba torkollott az általánosos ballagás ugyanis azt a lenézést amit kaptunk nem vártuk. Nem vagyunk egy gazdag család és az egyik vendég sokat ivott és enyhén szólva leszólt mindent. Ez elvette a kedvünket a dologtól. De ettől függetlenül a ballagás az családi ünnep. Most kibírod azt az 1 órát. Utána gratulálnak, elmentek kajálni aztán lelépsz. Én is ezt csináltam. Azért az egy külön öröm a szülőknek hogy elvégezted az általánost :P Volt olyan osztálytársam akinek a ballagásán 40-en voltak. Nagy volt a család. Most azt a pár embert meg kibírod. Egyébként mifelénk furán néznének az emberre ha a szülei legalább egy csokor virággal nem várnák a ballagás után. Nekem rosszul is esett volna ha nem jönnek el.
2012. máj. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
De gondolom azért az ajándékokat elfogadnád, amiket a nagyitól és szüleidtől kapsz... ez egy CSALÁDI esemény és a szüleidnek ez nagy dolog, hogy a kicsi fiúkból már majdnem nagy kisfiú lett. Szerintem gonosz dolog elvenni tőlük ezt az örömöt. De ha sikerül valahogy mégis rávenni őket, hogy ne legyenek ott, akkor készülj fel, hogy Te leszel az egyedüli gyerek, aki majd ott áll rokon, virágok és ajándékok nélkül. Ha neked ez jó...
2012. máj. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!