Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim rühellik a barátaima...

A szüleim rühellik a barátaimat. Mit tegyek? 14L

Figyelt kérdés

Van egy társaságunk, 5 fiú és rajtam kívül még 3 lány. A szüleim nem ismertek mindenkit személyesen, csak a héten jöttek át hozzánk először. Csak anyu volt itthon, nem is zavarta, nem "rosszarcúak", tehát pont az a baja apukámnak, hogy rémisztő átlag. Tényleg szöges ellentéteim, pl egy srác vasalja a haját, elektronikus zenét hallgat a többség, a lányok mind "lányos lányok", tehát virág minta, szoknyák, variálják a hajukat, körmöt festenek stb. Én meg nem ilyen vagyok, 5 órát képes vagyok egyszerre rajzolni, 2 profilképem van az Arckönyvben, indie zenét hallgatok.

A kérdés viszont az, hogy közeleg a szülinapom, és mit tegyek, hogy apukám ne kapjon ideggörcsöt? Ha már azt se szereti, ha délután elmegyek velük, hogyan vegyem rá, hogy itt aludhassanak?

Köszi szépen!

14L



2012. máj. 6. 01:42
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Hát esetleg azzal, hogy neki is voltak biztos barátai, aki nem hasonlított annyira rá...
2012. máj. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
És akkor mivan ha rühellik? Semmi ;) Nem azt mondom hogy szard le. De mond meg apukádnak hogy ő se volt jobb.
2012. máj. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Arckönyv? na ne mondd, hogy ti így szoktátok egymás között is nevezni a facebookot XDDD
2012. máj. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Larra98 válasza:
100%
szerintem adnod kéne neki időt, hogy megismerje őket, vagy mesélj róluk..persze csak olyan dolgokat, amik szerinted neki tetszenének.:P és persze hozz fel érveket is..mint például..velük vagy jóban, ők a barátaid, mindenképpen megszeretnél hívni valakiket, akik nyilván olyanok lesznek, akiket bírsz.! amúgy az hogy különbözőek vagytok, nembaj, ha így is jóban vagytok.:D
2012. máj. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
83%

Lógj a nyakukon.

Egyszer csak megunják és elküldenek...

2012. máj. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a szülők nagyon jól-nálunk sokkal jobban- tudják,mi a jó nekünk,és ki való hozzánk. nekem a leirásodból az jön le,hogy apukád nem tartja elég jónak őket hozzád,és sztem fél,hogy "lesüllyedsz" a szintjükre. félre ne érts ezzel nem megbántani akarlak,vagy őket,de valóban nem vagytok egymáshoz valók. nincs olyan akivel tényleg egy hullámhosszon vagytok?
2012. máj. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Apu tényleg attól fél, hogy én is olyan kis tini-csitri leszek, pedig komolyabb fajta vagyok.

És tényleg nincs olyan, aki jobban hasonlítana rám. Járok rajztanárhoz is, ott reméltem, hogy lesznek hozzám hasonlók, hát nem. Gitáron se. Múzeumokban nincsenek korombeilek, néznek is rám furcsán:D Szóval nincs ötletem hogyan szerezhetnék barátokat, mert akik ismerőseim, és ugyan így "művészpalánták" mind komorak, animéket néznek, én meg teljesen más természetű vagyok, inkább mindig poénkodok meg Skins-t nézek.

2012. máj. 7. 19:48
 8/8 Larra98 válasza:
nem kell olyan barátokat keresned, akik olyanok, mint te. a lényeeg, hogy jól érezd magadat velük. mert ha aszerint válogatod a barátaid, hogy a szüleidnek ki tetszik, akkor valószinű sosem lesz olyan, akivel igazán jól érzed magad. ezellen még ők sem tudnak mit tenni. mond meg neki, állj a sarkadra.! tudom, hogy nehéz, de máshhogy nem intézheted a dolgaidat..:| :D
2012. máj. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!