Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Elveszítettem a...

Mit tegyek? Elveszítettem a barátaimat és a testvéremet egyaránt

Figyelt kérdés

A testvérem és én nagyon jóba voltunk a baráti társaság is egy volt mindig együtt mentünk szórakozni és szétválaszthatatlanok voltunk mi 5-en. Ám jött egy bonyodalom volt egy nagy titkom. Megismertem egy fiút aki az egyik lánynak volt a barátja volt még régebben. Én bele szerettem. Azt hittem bízhatok benne és elmondtam magamról mindent azt a kis titkot beleértve a srác elmondott mindent a barátaimnak és a tesómnak is most mindenki haragszik rám és nem képesek nekem hinni mivel eddig nem voltam őszinte akkor most már felejtsem is el őket. nem tudom hogy hogy tudnám visszacsinálni. ismerőseim és a rokonaim szerint le kéne ülni és meg kénne beszélni viszont volt már ilyen és akkor a srác kifordította a szavaimat és a volt barátaim szemében én voltam a roh@dék, de mégis tudnák tenni ez ügyben.

17/L tesóm 19/l


2012. ápr. 19. 16:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Amennyiben konkrétabban tudnám, hogy mi is az a titok ami kiderült rólad, akkor jobban tudnék segíteni. Nem célom visszaélni a bizalmaddal és gondolom, hogy nem akarod megosztani egy publikus oldalon a titkaidat, viszont engem nyugodtan felvehetsz MSN-en, ha van neked is MSN címed, ha viszont nincs akkor itt is megírhatod, hogy pontosabban miről is van szó, mert nem mindegy, hogy mi az a titok ami kiderült rólad.

Címem: terranova77@hotmail.hu

2012. ápr. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

örök törvény:

Házi nyúlra nem lövünk!

2012. ápr. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
együtt voltam egy buliba egy 37 éves férfival. a másik hogy be voltam nagyon rúgva és tépve. ezt meséltem el annak a srácnak és ezt elmondta a barátaimnak meg tesómnak
2012. ápr. 19. 17:26
 4/10 anonim ***** válasza:

Tanulság: meg kell válogatni, hogy kinek mit mondsz el.

Az, meg hogy kivel voltál és kivel nem, nem tartozik senkire.

2012. ápr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Füves ribanc, megérdemled...
2012. ápr. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

azért, mert egyszer az életbe kipróbáltam milyen nem kéne leszólni.

egyébként azt hittem hogy megbízhatok benne mert egy hónapon keresztül mindennap találkoztunk és órákig beszélgettünk

2012. ápr. 19. 21:36
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem hogy kipróbálni nem kéne, inni se...

17/f

2012. ápr. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
most megkérlek hogy ne oltogass segítséget kértem nem oktatást
2012. ápr. 19. 22:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Pedig akkor nem lennél szarban, ha valaki korábban megejtette volna...
2012. ápr. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hát azt kellett volna hazudni a barátaidnak hogy csak kamuból mondtad a pasinak hogy beszívasd stb ..
2012. máj. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!