Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy visszaszerezz...

Mit tegyek, hogy visszaszerezzem a barátaimat, vagy hogy szerezzek barátokat? (bővebben lennt)

Figyelt kérdés
Szültem és mindenki elhagyott, sosem kérdezi meg senki, hogy mi van velem, velünk, senkit nem érdekel. Hogyan szerezzek barátokat, vagy akár azokat akik voltak? Tudom, őket nem kéne, de nagyon egyedül vagyok:(
2011. aug. 4. 16:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
20%
Ez így elég szűkszavú...férj,nagyszülők,testvér,rokonok sincsenek?Esetleg a közeledben kismamák?
2011. aug. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Sajnos én is ebben a cipőben járok. :(

Esetleg ha van kedved levelezni,írj privit.

2011. aug. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Férjem van, de ő csak este jár haza...szülők, nagyszülők meg azért nem éppen ugyanolyanok mintha barátaim lennének:/
2011. aug. 4. 16:34
 4/17 A kérdező kommentje:
Kedves 16:26os! Írtam privit:)
2011. aug. 4. 16:35
 5/17 anonim ***** válasza:
Rendben,nézem ;)
2011. aug. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
írtam
2011. aug. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Az első vagyok.Tudom,hogy a szülő,nagyszülő nem ugyanaz.De a kérdésem itt nem fejeződött be(testvér,rokonok(ami alatt unokatestvérre is gondoltam).Örülök,hogy privátban van kivel megbeszéld,így a kérdésed "okafogyottá" vált.
2011. aug. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Testvérem nincs, unokatestvéreimmel nem vagyok jóban, és azok sem ugyanazok, mint a barát.
2011. aug. 4. 18:29
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Még mindig az első.Oké,értem.De hol élsz?Nincsenek "sorstársak"?

De,minegy is.Ne haragudj,hogy válaszoltam,gondolom jönnek okosabbak.2 gyerekes anyuka

2011. aug. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hogy hogy elhagytak a barátaid? Csak azért mert szültél?! Hála Istennek az én barátaim kitartóak, igaz, én is teszek a barátságunkért..Én a kisbaba miatt többnyire itthon vagyok, de gyakran ugrik be hozzám valamelyik barátunk. Nem tudsz mást tenni, keresd velük a kapcsolatot, hívd meg magatokhoz a régi barátokat, stb.
2011. aug. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!