Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Élnél egy olyan emberrel akit...

Élnél egy olyan emberrel akit nem szeretsz teljes szívedből?

Figyelt kérdés
A legtöbb ember életében vagy egy beteljesületlen szerelem, vagy mert házas, vagy mert mást szeret, vagy esetleg már nem él. Mindig Őt fogod szeretni teljes szíveddel, de élned kell tovább az életed nélküle. Találsz is egy végtelenül kedves, férfit/nőt, akit szeretsz, de nem úgy ahogy a másikat szeretted. Akkor együtt lennél a másikkal, hazugságban, vagy inkább élnéd egyedül az életed, hogy nem csapsz be senkit?
2012. máj. 6. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem 100%-osan szeretem az illetőt,inkább élnék egyedül.
2012. máj. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs olyan hogy valaki csak egy ebert szeret teljes szívéből. Minden szerelem más. Nekem eddig olyan tapasztalatom volt, hogy egy fiút teljes szívemből szerettem, de ő nme szeretett viszont, így örökké plátói maradt, de jó haverok voltunk, nagyon nehéz volt. Több év alatt (3 év) sikerült feldolgoznom ezt az egészet. Újra tudtam magam lenni, nem vágytam arra hogy partnerem legyen, és aztán ismét megtaláltam a szerelmet, akit teljes szivemből szeretek.

Minden traumát fel lehet dolgozni, csak idő kell hozzá.

Viszont valamit még meg kell emlitenem, a sebek amiket az ilyen trauma okoz örökké kísérteni fognak valamilyen módon. Nekem, mivel más példájával nem élhetek, ez úgy történik, hogy nem tudok teljes mértékben megbízni(lehet nem ez a legjobb kifejezés) páromban, úgy értve, hogy nem tudom elhinni azt hogy létezik örökké szerelem, és örökké így fogjuk szeretni egymást mint most.

Tehát a válaszom: Igen együtt lennék mással, amennyiben már sikerült feldolgoznom a traumát, amit a másik okozott. (én sem tudtam addig mással lenni amíg őt szerettem)

2012. máj. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sosem hittem a nagy szerelem, igazi mesében, mindig realista voltam a szerelemben is. Minden kapcsolatom más volt, és természetes adtak valami olyat (egy ideig) ami miatt velük voltam, noha nem biztos, hogy teljes szívemből szerettem. Volt kamaszkori első látásra oda vagyok érte dolog, boldog voltam, de láttam a hibáit, láttam a köztünk levő áthidalhatatlan akadályokat, tudtam vége lesz. Bár nem kerestem, de találtam egy olyan kapcsolatot, amiben, mint férfit tisztelem, édesapám után az első férfit. Tudom a hibáit,de így fogadom el, tökéletes úgy sincs, én sem vagyok az. Számomra többet mindennél többet jelent, hogy tisztelem, felnézek rá, korrekt ember, és belé szerettem. Nem minden a teljes szívből szeretés, kevés egy jó kapcsolathoz.
2012. máj. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

11:20-asnak: ugyan így érzek!! És amiért ez az új kapcsolatom nem teljes, az csak is azért van, mert nem tudok bízni.

Egyébként én is azt hittem, hogy marad a legelső nagy szerelem egy életen át. És lehet, hogy maradna is, de mindenki változik, és bizonyos időn belül más ember lesz belőlünk. akkor is, ha nem akarjuk. És akkor majd más ember leszel, és mást fogsz szeretni. A gyermekkori szerelemhez meg azért vágyunk mindig vissza egy kicsit, mert legbelül mindig gyerekek leszünk.

2012. aug. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!