Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaláskor, mikor a férfi...

Megcsaláskor, mikor a férfi azzal védekezik, hogy azért lép le a nő mellől, mert az elhanyagolta, akkor miért majdnem mindig sokkal fiatalabb a 3. személy?

Figyelt kérdés

Általában azt tapasztalom, mondjuk 10-ből 9 alkalommal, hogy fiatalabb lány miatt csalnak a férfiak. Akkor a fent leírt elhanyagolás az duma, nem??? Csak a "friss hús" a lényeg akkor?

(Kérdésem ötletét régebbi illetve más kérdések ihlették. Boldog párkapcsolatban élek. )


2012. máj. 6. 14:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Mert a fiatalabbak még naívak,rajonganak,és ez tetszik a pasinak.
2012. máj. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ezek a férfiak önértékelési problémákkal küzdenek, azért választanak jóval fiatalabbat, mert az felnéz rájuk. Pedig egy egészséges lelkületű embernek egyenrangú partnerre van szüksége, nem alárendeltre.
2012. máj. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
Hát nem mindegy, hogy az öreg autó milyen márka:) Lehet egy Audi is "öreg" és szuperul nézhet ki:)
2012. máj. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
Azért,mert fennáll a ,,friss hús" szindróma.A f@rkuk vezeti ilyenkor őket,a magyarázkodásuk meg csak duma.
2012. máj. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%
Egyébként aztán jól rácsesznek ezek a férfiak, mert az előző házassába fizetni kell a gyerektartást, a fiatalabb meg lehet lekopasztja anyagilag.:( Nem feltétlen így van, de előfordul.
2012. máj. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%

hát engem akárhányszor megcsaltak, az vagy túlsúlyos volt, vagy olyan, akinek még a háta is szőrös, vagy volt, aki nem akármilyen prostival, olyan sötétebb 2ezres félével.


én meg maradtam egyedül pedig szépnek, csinosnak mondanak.

2012. máj. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
55%

Nem feltétlenül, szóval ebben a jóval fiatalabb szövegben már benne van az idősebb nő kemény irigysége is.

Attól, hogy egy fiatal nőt választott még igenis elhanyagolhatják. És az a fiatalabb sem azért néz fel rá, mert fiatalabb. Én fiatal nőként mondom, hogy sosem néztem fel azért valakire, mert idősebb, pedig mindig is az idősebb férfiakat szerettem, ez soha nem is fog változni, ha akarnám sem tudnám a velem egykorúakat megszeretni.

2012. máj. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
53%

Lehet, hogy ennek az az oka, hogy egy érettebb nőnek vannak elképzelései, hosszú távra gondolkozik, míg egy fiatal "lazábban" veszi az életet. Egy 30-as nő férjet, gyereket szeretne, egy 20-as meg esetleg inkább kalandot (persze ez nem általános!). Szóval szerintem viszonyba könnyebb bonyolódni egy fiatallal, mint egy idősebbel.

Amúgy megcsalni valakit szánalmas. Hagyja el a párját, aztán menjen vadászni, úgy korrekt. Egyébként becstelen mindkét másik szereplővel szemben...

2012. máj. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
67%
red4me: nem ez az első válasz, amit olvasok tőled, hát, nem semmi vagy. :D
2012. máj. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem itt a hangsúlynak nem a 3. fél korán kellene lennie, az részletkérdés. Egy 18 éves lány nem fog kezdeményezni egy boldog kapcsolatban levő férfinél, ha az nem ad rá okot.

Ott gond van már a kapcsolatban, nem mindig mást kell okolni.

2012. máj. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!