Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaláskor, mikor a férfi...

Megcsaláskor, mikor a férfi azzal védekezik, hogy azért lép le a nő mellől, mert az elhanyagolta, akkor miért majdnem mindig sokkal fiatalabb a 3. személy?

Figyelt kérdés

Általában azt tapasztalom, mondjuk 10-ből 9 alkalommal, hogy fiatalabb lány miatt csalnak a férfiak. Akkor a fent leírt elhanyagolás az duma, nem??? Csak a "friss hús" a lényeg akkor?

(Kérdésem ötletét régebbi illetve más kérdések ihlették. Boldog párkapcsolatban élek. )


2012. máj. 6. 14:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%
a sokkal fiatalabbak még megetethetőek azzal a dumával, hogy á, nem szeretőnek kellesz, meg majd elválok meg hasonlók. Aztán a feleség borít mindent, ha kiderül...A pasi meg megkapja majd a fiatal csajt, aki ugyanolyan lesz egy idő után, mint a felesége, aki dolgozik, gyerekezik és nem lát ki a házimunkából, aztán akkor megint kezdheti újra a vadászatot...
2012. máj. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
79%
Nem egyszer hallottam én is olyat, hogy a 15 éves fruskát azzal eteti a 30 éves férfi, hogy: Ne aggódj, már csak idők kérdése és elválok, s a tiéd leszek.Jahh, igen, csak majd szépen pofára esnek.A férfiak nem mindig veszik komolyan, hogy ők beleszeretnek más nőkbe.Nem.Az van, hogy megvan a "vadászösztön" és akkor csinos, kihasználható r.ibancokat keresnek, és azzal van hetekig, de nem mindig az van, hogy utálja a feleségét, szeretheti is akár, de vannak ezek a tipikus nőcsábászok, akik nem tudnak ellenálni, és belebonyolódnak a kapcsolatba.És igen, az elhanyagolás csak duma.
2012. máj. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
52%
2-essel értek egyet, normális önértékelésű ember nem azt keresi párkapcsolatban, hogy majd isteníteni fogják...
2012. máj. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
35%
Fiatalabb, szebb, szabadabb. Ha egy 30-as 2 gyerekessel kezd, csöbörből vödörbe. A 20-assal lehet megint élni az "életet", a gyereket meg nevelje csak a feleség.Ha akar, majd ráér 10 év múlva csinálni új gyereket, egy fiatal nőnél ráér...35 évessel hamar találná magát ugyanott.
2012. máj. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Sok nő tényleg tojik a férje igényeire, ha azt ő nem tartja fontosnak. Ez lehet a gondoskodás a pasiról, lehet bármi, ami a friss kapcsolatban megvolt. Az is elhanyagolás, ha igénytelen és slampos leszel a házasság alatt. Sokan beleesnek ebbe a hibába, nők és férfiak egyaránt. A kor nem számít, nemcsak fiatalabbért rúgnak fel házasságokat. És igaza van annak, aki azt írta, a harmadik szinte sosem a kiváltó ok, hanem csak következmény.
2012. máj. 7. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
66%
6/15 tudom, miről beszélsz!!!Tőlem is mindíg a tramplik vitték / akarták elvinni az eddigi párjaimat, egy dagadt kolleganőm szintén, próbálta elszemezni a vőlegényemet! Én ott tartok, hogy a legközelebbi ilyennél meg fogom verni a csajt, nem fog semmi érdekelni!!!Volt, hogy elkezdtem zabálni, hogy én is olyan hályas dög legyek, csak nem jött össze:D
2012. máj. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

kedves utolsó

6-os vagyok


annyi különbséggel, hogy az én párjaim nyitottak voltak, felesleges lett volna a csajon leverni.

2012. máj. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!