Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csináltam egy rossza dolgot...

--Dlexa--2000 kérdése:

Csináltam egy rossza dolgot és az összes családtag (kivéve a hugom) haragszik rám. Apukámtól kezdve a mamámig. Mit kéne tennem ahhoz hogy jóvá tegyem? :///

Figyelt kérdés
1 hónap büntit kaptam. Szónélkül lementem a Dunára fürdeni miközbe anyámnak csak annyit mondtam hogy a barátnőmékhez megyek. De ők elhívtak és nem mondhatam nemet. Tehát elmentem és vizesen jöttem haza. És most az összes családtag harakszik rám. Kérlek a rideg és durva válaszoktól kíméljetek meg előre is köszönöm... :)) :/
2012. máj. 6. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:

féltenek

ennyi


kérj bocsánatot

mond, hogy többet nem fordul elő

stb. stb.

akkor meg fognak nyugodni

ismerd el, hogy nem így kellett volna eljárnod

két nap múlva minden visszaáll régi kerékvágásba

2012. máj. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jaja sűrű bocsánatkérés...ígéret, hogy ezentúl szólsz ha elmentek vhovà...és tényleg csak pár nap :). Nyugi velem is történt hasonló, akkor 1 nap mosolyszünet volt+átbeszéltünk mindent. Jóvá tenni nem tudod, de az elég, ha megbántad és ezt a szüleid is tudják. :)
2012. máj. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tényleg 2 nap kellet a régi kerékvágáshoz. Apummal elbeszélgetünk és mindent megbeszéltünk meg érdemeltem a büntit még tart és ráadásul jól felfáztam :))) köszönöm :) 
2012. máj. 14. 06:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!