Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyit költötök ruhákra egy...

Mennyit költötök ruhákra egy hónapban? Per családtag

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
15000 körül, de nem létszükséglet.
2012. márc. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0Ft
2012. márc. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor veszek ha úgy adódik. Van hogy egy hónapba 20-30000, aztán rá hónapokig semmi.
2012. márc. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is ritkán veszek ruhát, ha hónapra leosztom, akkor olyan havi 2000 Ft. Ha a cipőt is beleszámoljuk, akkor több.
2012. márc. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rég ment olyan jól, hogy havonta vegyek ruhát.
2012. márc. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

havi 10 rugó. fizu után beszabadulok a kedvenc turkálómba, veszek 2-3kg-nyi olyan cuccot ami megtetszik.


cipőt évente max 1-2x veszek, a legtöbb nővel ellentétben nekem elég minden fajta csukából 1, ha tönkremegy, akkor kajtatok új után.


a párom nem tudom mennyit költ, neki XXL-es cuccok kellenek, amik nem kaphatók minden sarki turiban, szóval néha a teszkóban talál magának pár nagyobb pólót, ha tetszik neki akkor megveszi. a nadrágok drágák, néha 10 rugóba is fáj 1-1 darab, de ha tönkremegy, akkor nincs más választás, meg kell venni. havonta ő is kb 10 rugót szán erre a kis bevásárlásra.

2012. márc. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Mi inkább szezonálisan veszünk.

Akkor én kb. kerülök 50000-70000 maximum.

Meg néha beszabadulunk turkálóba és akkor ott 2-3 fő vásárolunk általában egy 12 körül, mondjuk volt hogy ott is majdnem 30-at hagytunk ott, de az plázában lett volna vagy 170 ahogy számolgattam a sok Marks&Spencer, Mexx és hasonló cuccokat.


Most mondjuk már rég nem voltam vásárolni... betegség miatt meghíztam és így nem vagyok hajlandó vásárolni... hisztirohamot kapok. mondjuk lassan visszanyerem a régi alakom és mondtam anyumnak hogy akkor majd elmehetünk vásárolni, állandóan ezzel nyaggat, de én így utálok ruhákat nézni hogy nem áll semmi se jól ami a stílusom...

2012. márc. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!