Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A háztartásokban használnak...

A háztartásokban használnak még darabszappant a kézmosáshoz? Tehát nem folyékonyat, hanem "rendeset", amit minden családtag a kezébe vesz.

Figyelt kérdés
2012. febr. 26. 21:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Sokan használnak, én is szeretem, de van folyékony is. A kettő együtt a leghatékonyabb, ha tisztításról és "szagelszívásról" van szó :)
2012. febr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Igen, miért ne használnának?

Én a fürdőkádnál azt használok, mert ott van olyan szappantartó a falra szerelve, amiben nem ázik a szappan, mert kifolyik a víz.

A csapnál folyékonyat használok, mert utálom, ha ázik a szappan a szappantartóban. Ez az egy megoldás vált be.

2012. febr. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én soha nem használok folyékonyat, sokkal rosszabul tisztit, tele van mindenféle erös illatosítóval, amit nem tudok elviselni, és még több is fogy belöle.
2012. febr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a darabszappant, a folyékonyt sokkal higiénikusabbnak tartom.
2012. febr. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Igen, én szeretem, főleg a gyöngyvirágost.


De csak otthon. Idegen környezetben, éttermekben pl utálom, mert általában szét van ázva, és redvás..De otthon jó!

2012. febr. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Na, csak azért kérdeztem, mert sokan ódzkodnak tőle, hogy nem higiénikus.

Jól tisztít a folyékony is, csak olyat kell venni, ami valóban antibakteriális. Nem mindegyiknek van ilyen hatása, ez igaz, hiába van ráírva.

Drágábbnak drágább, ez is így van.

2012. febr. 26. 23:16
 7/19 A kérdező kommentje:
Bár ha antibakteriális és nem folyékony szappanról van szó, akkor a felületén el kell, hogy pusztuljanak a bacik. Elvileg...
2012. febr. 26. 23:19
 8/19 A kérdező kommentje:
Tehát nem igaz, hogy nem higiénikus.
2012. febr. 26. 23:19
 9/19 fúróferkó ***** válasza:
100%

Persze,hogy "ebben a formában ez nem igaz",mármint,hogy nem higiénikus.Evvel azt állítaná valaki ,hogy az ő bacilusait elpusztítja,mindenki másét viszont nem.


Ez a "nem higiénikus,sterilizáljunk mindent,az én gyerekem legyen külön mindenkitől,melyik pohárból ittál vizet?"csak az elmult 40 év terméke.

Jó ha tudják egyesek volt ám olyan ,hogy egy lavórban ,egy vízben mosakodtak le egymás után a családtagok,a "vizespadon" ott volt a vizesvödör a közös bögrével.

Ennek ellenére,nálunk az szokás ,hogy mindenkinek külön szappan,külön tartóban ,és külön törülközője van.

2012. febr. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
igen, babaszappant kézmosáshoz. A folyékony nekem nagyon szárítja a bőrömet.
2012. febr. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!