Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira "hiányzik" a papám,...

Annyira "hiányzik" a papám, hogy nem bírom már! MIT CSINÁLJAK?

Figyelt kérdés
A papám meghalt mielőtt megszülettem volna.Anyu meg a mamám sokat beszél nekem róla,hogy miylen kedves volt miket csinált.Nekem annyira nagyon hiányzik!!! Egy nagypapám sincs.Egyiket se ismertem.De Ő nagyon hiányzik.Úgy bánt hogy soha nem fogom megismerni.Ő mindig sok unokát akart,de csak egyet érhetett meg.Nagyon sokszor álmodok vele és olyan jó látni.Úgy hiányzik!!
2012. máj. 7. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez az érzés ellen nem sokat tehetsz. Különösen azért, mert nem ismerhetted és nincs másik nagypapád. Hány éves vagy? Fiú vagy lány?
2012. máj. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Különös amit írsz. Egy olyan ember hiányát nem tudod elviselni akit nem is ismertél személyesen? Érzékeny lélekre vall. Próbáld a figyelmedet más irányba fordítani, ha pedig álmodsz róla, hát az más szitu, azon túl kell tudnod magad tenni. Ha másra próbálsz napközben gondolni, akkor nem is fogsz annyit álmodni vele. Mert tudod az álmaink rendszerint arról szólnak ami éppen foglalkoztat.

Üdv.

2012. máj. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
16 vagyok és lány
2012. máj. 7. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!