Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért "csak most" kezdett...

Miért "csak most" kezdett hiányozni? Úgy érzem megzavarodok nélküle, pedig én hagytam el.

Figyelt kérdés

2 és fél hónapja szakítottunk a volt párommal, akivel 2 és fél évig voltunk együtt. Az utolsó fél év már nagyon nehezen ment,, rengeteg probémánk volt, amiket nem tudtunk megoldani, mindezek tetejében inni kezdett keményen, ez volt számára a megoldás, majd egy február végi napon úgy ébredtem fel, hogy nem bírom tovább, szakítottam. Külföldön vagyok, a párom miatt jöttem ide, elköltöztem, dolgozom, megvagyok. De! Lassan egy hete úgy érzem megbolondulok nélküle, hiányzik, ha látom ismét olyannak látom, mint amikor szerettem, megszépül és csak arra vágyom, hogy megöleljen, hogy vele aludhassak és halljam a hangját..

Ő továbbra is iszik, de mint kiderült előttem is ugyanígy volt ez, őszintén el is mondta , hogy nem miattam iszik.

Szombat este találkoztunk és annyira rosszul éreztem magam hogy muszáj volt szóba hoznom mindezt, az érzéseimet, hogy úgy érzem még mindig szeretem. A válasza annyi volt, hogy ő is szeret, de már nem úgy, már nem szerelmes.

Minden napom úgy telik el, hogy ő jár a fejemben, munka közben sírhatnékom van, nincs rajta kívül senki akiben úgy bíznék itt, a szüleim, a barátaim messze, mindent otthagytam és itt maradtam egyedül, pedig tényleg hatalmas szerelem volt..

Nem tudok és még nem is akarok hazaköltözni, menekülésnek élném meg, nem megoldásnak.

De miért csak most tört rám mindez? Veletek volt már ilyen? Vagy ti hisztek az újra egymásra találásban? Írjatok valamit légyszi, mert nem bírom ezt tovább, nincs kedvem élni!!!!!!


2012. máj. 7. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Én hiszek az újra egymásratalálásban.

De az alkoholistával (bármilxen függővel) való kapcsolatban nem hiszek.

Ha abszcinens lesz, akkor érdemes folytatni a kapcsolatot.

Addig csak ritkásan beszéljetek, az is enyhíti azért a hiányt.:)

2012. máj. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát valahogy én is így vagyok most.

Otthagytam a páromat, mert mi sem tudtuk megoldani a problémákat, egyre többet veszekedtünk csak, de nálunk ez 2 évig ment így. Én úgy voltam vele, hogy várok. Mindig próbáltam olyan időpontot keresni amikor beszélgethetünk erről, de sosem jött össze. Sőt párom indulatossá vált, csúnyán beszélt, és már nem volt olyan őszinte. Én szerettem őt és még most is szeretem, mi 5 évet voltunk együtt. Én hagytam ott. De nekem is hiányzik. Akármikor meglátom megdobban a szívem. Mert a jóra emlékszünk. Te is csak össze vagy zavarodva. Felkavar. Újra előjönnek az emlékek, érzések. De látod ő is megmondta neked, hogy már nem ÚGY szeret, és itt a lényeg!!! Már nem lenne olyan a kapcsolatok. Én is csak a szerelmünk emlékébe vagyok szerelmes. Tudom hogy már úgysem működne. Plána hogy ezer meg egy esélye volt megváltozni. Most sem tartana sokáig. Sajnos ez van.

2012. máj. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Lány vagy, élvezed a szenvedést, ennyi. Nem kell itt semmi cifrára gondolni.
2012. máj. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy az idegen ország,környezet hozza ki belőled ezeket az érzéseket,egyedül érzed magad,ezért tudat alatt csak a szépre akarsz emlékezni.Ha iszik,meg már előtted is ivott,hidd el sokkal jobb,hogy vége.Az alkohol borzasztó dolog,bár mindenkire másként hat,de az-az ember aki iszik már egy stampó után sem ugyanaz az ember.Fel a fejjel ennél, csak jobb jöhet.
2012. máj. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én hiszek benne,de azt hiszem a párodnak jó sokat kellene ahhoz változni hogy működjön a dolog.Mert hiába találtok újra egymásra ha nem változnak a dolgok,ugyan ott lesztek ahol a part szakad.Ha fontosak vagytok egymásnak és tudtok a hibákon korrigálni,akkor igen működhet.
2012. máj. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!