Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Velemenyetek szerint ez...

Velemenyetek szerint ez normalis reakcio? (bovebbent lent)

Figyelt kérdés

Ma van a szuletesnapom(17).A parom korabban jott hozzam,hogy meglepjen.Anyukam amikor latta h jon a parom,gyorsan mondta nekem,ebbol adodoan a baratom meglepije le lett love.Ugyanez tortent ezelott kb. egy honappal,mikor a baratom az ablakomhoz osont,hogy oda tegyen egy rozsat es anya eszrevette es bejott nekem elujsagolni.Ma a baratom mivel ez a 2ik eset volt megkerte anyukamat,hogy,ha legkozelebb latja kozeledni ne mondja el nekem,hogy legyen meglepi.

,ugyis csenget o.Erre anya reakcioja az volt,hogy csalodott baratomban,hogy mert kerte meg ilyesmire(hangsulyozom ritka jo kapcsolatuk volt).Nem ertem anya duhkitoreset,hisz a parom teljesen nomalis hangnemben,picit csalodottan,mert ugyebar a meglepije le lett love monndta,semmi rossz szandek nelkul.Ti mit gondoltok a dologrol?


2009. jún. 24. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, hogy anyukád nem érti és értette a barátod meglepetésének a lényegét, így kialakult egy félreértés köztük. Szerintem anyukád túldramatizálja a dolgot és nem azért, mert ilyen, hanem, mert nem érti ennek az egésznek a lényegét.
2009. jún. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem anyukád csak félt téged,vagy egyszerűen tudja:egyre messzebb kerülsz tőle érzelmileg azáltal,hogy már nem ő az első,hanem a szerelmed.Nézd ezt el neki,és beszéld meg vele.Hidd el,megfogja érteni,mert nekem nagyon úgy tűnik,hogy szeret téged.Ezek nem dühkitürések,hanem csak fél h elveszíthet.

sok szerencsét :-)

2009. jún. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád szerintem csak részese akar lenmni az életed ezen részének is, ezért csinálja. Ne haragudj rá, ülj le és mond el neki, hogy nem szemtelenkedni akart a párod, csak tényleg meg akart lepni, és h. milyen jól esett volna neked is:)
2009. jún. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Boldog születésnapot! :)

Szerintem kicsit túlbuzgó a mami és ezért szaladt rögtön beszámolni Neked. Szerintem nem lesz gond, biztos megenyhül, de sokkal jobb, hogy most "leállította", mint ha később a fejetekre nőne. Ha nagyon megváltozna a kapcsolatuk, akkor szerintem nem árt később újra tisztázni a dolgot, mert ugye ebben semmi rossz szándék nem volt!

2009. jún. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!