Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan ember, akinek nem...

Van olyan ember, akinek nem való a párkapcsolat? Konkrét eseteket is írhattok, köszönöm előre is!

Figyelt kérdés
2012. máj. 10. 15:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Valójában nem kenyerem eldönteni, hogy kinek való kapcsolat és kinek nem, de azt tudom, hogy az ex-barátom aligha fog tudni megállapodni. Sajnos paranoid személyiségzavara van, persze nem képes beismerni, hogy bajban van. Ezt az évek óta tartó drogfüggősége okozta, meg úgy amblokk az élete már gyerekkora óta. Intézetben nevelkedett az anyja eldobta magától 7 évesen, képtelen megérteni a család, a mások iránti felelősség értelmét.

Nagyon szerettem őt, de szétmentünk, mert nem akartam, hogy az én idegrendszerem is felmondja a szolgálatot miatta...

2012. máj. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem, nem bírom a másik nemet.
2012. máj. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%

21 éves srác vagyok.

És nem igazán tudom mit tudnék kezdeni egy nővel szexen kívül. Valahogy nincs velük közös témám.

2012. máj. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#2 - akkor ott a saját nemed is, nem?
2012. máj. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem bírom elviselni, a sajátomat igen.De ez nem azt jelenti,hogy szexuálisan vonz.
2012. máj. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám, hogy aki még 30 évesen is ott tart, hogy képtelen hűséges lenni, mert megszokta kamaszkorában, hogy az a menő, aki minél több emberrel összefekszik, annak nem való a komoly párkapcsolat. De az ilyenek nyilván nem is vágynak rá.
2012. máj. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

van

én senkit sem tudok "elviselni" hosszabb ideig, ha valakivel sok időt töltök együtt, akkor előbb-utóbb a puszta létezése is zavaróvá válik. hiába szeretem és fontos nekem, muszáj egyedül lennem. a családom és a barátaim már elfogadták, hogy pár hétre/hónapra eltűnök az életükből, de ez egy párkapcsolatban kivitelezhetetlen.

2012. máj. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy ismerősöm, aki igazi magányos farkas volt. Fennen hangoztatta az önszeretetet és azt, hogy mennyire jól elvan magával. Nem hiányzott sem a gyerek, sem a család az életéből. Ahogy szokta mondani: mindenki más idegesíti, csak saját maga nem saját magát. Aztán... Jött egy nő négy éve az életébe, akit néhány hónap múlva elvett. Akkor még ketten voltak. Két év múlva hozzájuk költözött az anyós-após, és az asszony elvált felnőtt fia.Már öten vannak, szép kerek család. Azóta is boldogan élnek. Ebből is láthatod, hogy csak addig nem való valakinek a párkapcsolat, amíg össze nem akad az igazival.
2012. máj. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Idáig 2-3 hónapnál tovább nem tudtam férfit elviselni magam körül.Hiába indult jól a kapcsolat,nem sokkal később már csak idegesített a létezése.Alapjáraton sem tudok velük mit kezdeni,és annyi rossz tapasztalatban volt részem,hogy nem is akarok.Szerencsére nem szenvedek társfüggőségben és jól megvagyok a szűkebb családommal.26/N
2012. máj. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy ilyen fiút.. 24 éves,hozzáteszem idén diplomázik szóval nem egy nyolc általánossal rendelkező fiú.. Nem lehet vele semmiről se elbeszélgetni,se élőben se virtuáisan...Csak a saját érdekét nézi,nem tőrödik semmivel..Volt barátnője de annak a kapcsolatának is vége lett..Azt mondja,hogy a szerelem csak pár hónaig tart utána ellaposodik a kapcsolat..Neki nem kell barátnő mert akkor mindig úgy érzi,hogy valamit elvesz belőle..Néha elmegy bulizni ott probál egy éjszakás kalandot keresni de az se jön össze neki..Nem engedi azt se,hogy bárki megismerje szinte semmit se tudni róla,csak azt,hogy egyetemista,nem kell neki barátnő,és lesz*r mindent és nem szereti ha foglalkoznak vele...
2016. márc. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!