Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összeillik két szűkszavú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeillik két szűkszavú, visszahúzódó ember?

Figyelt kérdés
Nem az első lépés megtételével van a gond, hanem a beszélgetésekkel. Nagyon sokáig utazunk együtt minden nap, és sokszor percekig beáll a kínos csönd, mindkettőnk másfelé tekintget, stb... Mit lehetne ilyenkor tenni? Hogy lennénk meg egy kapcsolatban?

2012. máj. 7. 22:31
1 2
 1/11 Diavolino44 ***** válasza:

Ha két ember szereti egymást akkor ott nincs kínos csend!

Én sose éreztem hogy ha percekig nem szólalunk meg akkor az bármiért is probléma. Akkor összebújunk, simogatom a lábát. Meg is őrülnék egy olyan nő mellett aki képes órákig fosssni a szót.

2012. máj. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mi a hobbitok? Érdekli a másikat? Esetleg közös érdeklődés, arról csak tudtok beszélni. Esetleg kérd ki a véleményét valamiről, ha neked kínos a csend akkor beszéltesd. Ha összejöttök, akkor viszont rá kell világítanod, hogy ne te legyél a kezdeményező fél, hanem ő is nyugodtan dobjon fel témákat, amiről szívesen beszélget, esetleg jövőkép ilyesmi.

Kérdezz róla, mutass felé érdeklődést.

2012. máj. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Na jó, csakhogy még nem járunk, úgyhogy ezek ki vannak lőve
2012. máj. 7. 22:41
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez az első válaszolónak ment
2012. máj. 7. 22:42
 5/11 anonim ***** válasza:
10%
Sztem nem illik össze, kell h legyen egy dominánsabb fél.
2012. máj. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

De jóóóó!


Még soha nem hallottam ilyenről?

Az ember azt hinné, hogy olyan párt akar magának mint amilyen ő maga.

Hát itt az élő bizonyíték, hogy elfuserált ötlet! (már bocsánat kedves kérdező!)


Szerintem próbáljatok keresni valami elfoglaltságot amin keresztül kapcsolatban léphettek egymással.

pl: WoW-ozatok együtt vagy hasonló.

(most nincs jobb ötletem)


A lényeg, hogy próbáljátok meg kideríteni, hogy mi az amin keresztül mind a ketten megnyíltok a másik előtt.

2012. máj. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én régen nagyon visszahúzódó voltam és csendes lányt kerestem. Sok évig voltunk együtt. Ma már igazi domináns hím vagyok és barátnőm sem az a szende szűz. (Nem ribancra kell gondolni, csak olyan társaság középpontja.)

Egy szűkszavú, csendes lány elpusztulna mellettem és engem is irritálna.

2012. máj. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Összeiilik. Így talán oldódhat a zárkózottság, hiszen megértitek a másik problémáját. Majd idővel jobb lesz.
2012. máj. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Abban nincs semmilyen konkrét kapcsolat. De ha ezt kedvelitek egymásban, hajrá. De egy ilyen pár rendkívül unalmas.
2012. máj. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Diavolino44 ***** válasza:
Ritkán írok ilyet de te utolsó válaszoló egy igazi idióta vagy! Ki nem sz@rja le milyen unalmas egy kapcsolat ha a két fél jól érzi egymást.
2012. máj. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!