Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltak közös terveink, de úgy...

Voltak közös terveink, de úgy néz ki füstbe ment. Hogyan folytatnátok?

Figyelt kérdés
Össze akartunk költözni.Örültem,mert ha nem is teljesen új helyen,de új közegbe szerettem volna kerülni,nem bírom már ezeket az embereket,és nem szeretem a helyet se.Családi házat szerettem volna ha kibérlünk,el is képzeltem nagyon sok dolgot ezzel kapcsolatban,hogy milyen jó lehet kettesben egy ilyesfajta életvitel.Erre most szakítás lett a vége,a féltékenysége megint tönkre tett mindent.Beköltöznétek egyedül egy házba?Anyagilag jóval megterhelőbb lenne mint ahol most lakok,az is lehet hogy félnék egyedül pl.éjszaka,stb,de mégis új helyen lennék.Panelba nem akarok menni.Az is lehet hogy nagyon szomorú lennék benne,mert egyedül azért mégis csak más,eszembe jutnának mindig amiket elképzeltem vele kapcsolatban.Vagy inkább maradjak a helyemen,ami biztos,és legyek úrrá az utálatomon,amit itt érzek.Ti hogy döntenétek?
2012. máj. 11. 00:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyedül egy családi házban, ha te vagy a nő, Én nem mennék a helyedbe. Pont azért, amiket leírtál. Egy kis lakásba költöznék a helyedbe, ha ott nem akarsz maradni, ahol most vagy.
2012. máj. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is egy kis lakás a jó megoldás, és egyedül lakni nem is rossz dolog ám ;)

Fel a fejjel :) biztos lesz jobb is a kedved

2012. máj. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én most is egyedül lakok egy lakásban:) A lényeg a kert lett volna,meg úgy cakkon-pakk minden,ami egy házzal jár.
2012. máj. 11. 01:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem bérelj egy kis kertet, ha már kertészkedni akarsz, de maradj egy lakásban, ahol nem kell tetőt javítanod, eresz csatornát pucolnod... stb.
2012. máj. 11. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nem szereted a mostani lakásodat, keress egy másikat, ami hasonlóan kicsi. Nézz körbe, hogy valami olyan környéken legyen, ahol több a zöld, a pázsit, esetleg a lakás is napfényesebb, jobb a fekvése a jelenleginél. Töltsd az idődet azzal, hogy abból varázsolsz télire egy jó meleg, barátságos kis kuckót.

Majd ott, azon a környéken fogod megismerni az "igazit", és nagyon meglehet, hogy őneki van saját kertese. A helyedben egyedül egy kertesbe nem mennék!

2012. máj. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok!

Egyébként most úgy folytatnám (ha teheted) valahova utazz el egy hétre, 10 napra nyaralni! Zökkenj ki ebből a környezetből, hiszen az álmaidat itt szőtted!

Amikor visszajössz, állj neki, gondold végig, miért is nem szereted a mostani lakásodat, milyennek kellene lennie, ha már panel? És kezdd el módszeresen keresni olyan környéken, amelyen el tudod képzelni, hogy céljaidnak megfelelő.

2012. máj. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2012. máj. 11. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!