Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Folytatnátok egy pár hónapos...

Folytatnátok egy pár hónapos boldog párkapcsolatot, ha megtudnátok, hogy 1 év múlva elutazik itthonról és lehet, hogy utána nem is találkoznátok?

Figyelt kérdés
2012. márc. 23. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. De azt hiszem igen. Mégiscsak plusz 1 év boldogság lehet. Igaz, lehet hogy utána még rosszabb lesz, de ha tudom élvezni addig ami van, akkor én inkább folytatnám. Amúgy sem biztosra írtad, csak azt, hogy lehet.
2012. márc. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Hát én nem bírnám ki. De függ attól hány évesek vagytok, milyen terveitek vannak? Ha úgy van, te is elutazhatnál vele.
2012. márc. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Erzelmekrol van szo, tehat te mit erzel? Soha ne a jovon agyalj, a jelenre kell koncentralnod, hiszen ha szereted a parodat, akkor szeresd addig, amig melletted van! Ha igy teszel, akkor mar talan a jovo sem lesz kilatastalan, mivel mar annyire elmelyult kettotok kozott az erzelem, a szeretet, hogy mar nem tudnatok egymas nelkul elni pl.
2012. márc. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
persze... ha az a plusz egy év is boldog lenne jöhet a távkapcs vagy ha lehetséges az utána menés
2012. márc. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha fontos neked és ez viszonozva van,akkor nem fog megszakadni a kapcsolat.Ha meg így is elmegy és nem akar többet látni,akkor meg kit érdekel?Annyit is ért.
2012. márc. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

szeretem...

kicsit bonyolult, mert nem magyar, csak itt tanul.

és 2013 jún-júl körül haza kell mennie, mert befejezi itt a mesterképzést és otthon kell dolgoznia 2 évet a program miatt.

Én nem tudnék vele menni, mert most felvételiztem még 2 évre az egyetemre és amúgyis a munkám az magyar nyelvvel kapcsolatos...

2 év után meg ha visszajönne Magyarországra akkor nem biztos, hogy találna munkát, bár állatorvos végzettsége van, de csak angolul tud.


Szeretett volna itt maradni velem, de most derült ki számára, hogy muszáj hazamennie és ott maradnia 2 évet még.. és azt mondta, jobb ha most szakítunk, mert 2 hónap után könnyebb most, mint majd 1 év múlva.. és nem akarja az időmet se elvesztegetni, hogy van esélyem egy sokkal jobb fiút találni magamnak aki magyar stb..akinek nincs ennyi problémája mint neki..

Olyan hirtelen ért ez az egész, hogy nem tudtam mit reagálni, hogy ő most szakított velem ezért.. de én vele akarok maradni addig amíg lehet, legyünk boldogok amíg van időnk, kihasználni azt a kevés időt is..

2012. márc. 23. 17:46
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Folytatnék.

A szerelem a legnagyobb erő a földön, háborúk kezdődtek miatta, és a többi. Ha igazán akarjátok, megoldjátok.

Nehéz lesz, lemondásokkal fog járni, de együtt lesztek.

Én egy japán fiúval voltam együtt 5 évig úgy, hogy előtte 1 hónapot Londonban töltöttünk, egy házban laktunk, és az UTOLSÓ napon jöttünk össze. Megígérte, hogy amint hazaér hív, ír, jelentkezik. Nekem akkor még volt egy évem az érettségiig. Addig távkapcsolatban voltunk. Aztán kiköltöztünk Londonba, aztán Tokioba, ahol több mint 3 évig laktunk, én ott diplomáztam..

Kihangsúlyozom, mindezt egy napra alapoztuk :)

2012. márc. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
sokan szidják a távkapcsolatot. Én 2 hónap után kényszerültem rá és már lassan egy éve húzzuk így. Még 3 hónapig kell kibírnunk aztán vége, közel leszünk újra. Igenis túlélhető, és nem igaz, h nem kapcsolat, állandóan beszélünk, részesei vagyunk egymás életének, közösen tervezünk, álmodunk, nevetünk, sírunk. Spórolunk, h együtt lehessünk és kiélvezhessük a napokat. Persze van veszekedés is, nem hiszem h igaz, h amikor végre találkozunk akkor "pár napig mindenki képes a legszebb arcát mutatni" Úgy adom neki magam, ahogy vagyok, soha ilyen őszinte kapcsolatom nem volt. És mivel szeretjük egymást bírjuk. De mi mindketten tudtuk, h ez lesz és így is belekezdtünk, ha ő most feladná, akkor lehet nem szeret annyira!?
2012. márc. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
IGen itt a ffi dontese, s nem ismerjuk a szarmazasat, tehat fogadd el a donteset!
2012. márc. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!