Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan békítsem ki a szomszéddal?

Hogyan békítsem ki a szomszéddal?

Figyelt kérdés

Röviden annyi a történet, hogy a vőlegényem féltékeny a szomszédra, mert szerinte tetszem neki, és láthatóan nyomul rám. Én ebből nem vettem észre semmit, de ő váltig állítja, hogy így van. Féltékenységi jelenetet rendezett, velem veszekedett, hogy miért hozom magam ilyen helyzetbe. Szerinte hibás vagyok, mert beszélgettem a sráccal, és nem ellenkeztem, amikor láthat jelét adta annak, hogy hátsó szándékai vannak!? De az a legszebb, hogy ő akarta mindig azt, hogy főzőcskézzünk, meg borozgassunk együtt a szomszéddal. Amikor meg én is jóba lettem vele, akkor összeesküvés elméleteket gyárt. Csúnyán elküldte a szomszédot a búsba, és szeretném ha bocsánatot kérne tőle. Szerintetek hogyan vegyem rá? Tanácstalan vagyok.

Én 21/L, Ő 28/F Szomszéd 30/F


2012. máj. 13. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

menekülj egy ilyen vadbaromtól

egész életedet megmérgezné

2012. máj. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát köszi. :) Ha mindennapos lenne ez a dolog, akkor már vége lenne rég a kapcsolatnak, de a 2 év alatt talán a második eset volt ez.
2012. máj. 13. 12:29
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

próbáld őt is ilyen helyzetbe hozni! tehát te is állítsd váltig hogy szemet vetnek rá (pl. az utcán)és féltékenykedj, de ne rendezz jelenetet! csak beszéld meg vele! ő nem fogja tudni, h mire gondolsz (mármint ő nem vett észre semmit az egész "nyomulásból")és így megmondhatod neki h ugyanezt élte át, mint te! ha érti a célzást talán belátja, h hibázott! :)

vagy szemtől szembe mond meg neki, h akár megnéznek engem, akár nyomulnak rám, engem nem érdekel senki más, csak te! én téged szeretlek nem mást!

2012. máj. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt tudja, mondtam is neki, hogy nem kell más. De akkor sem akar a szomszéddal békülni.
2012. máj. 13. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!