Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan békítsem ki anyukámat...

Hogyan békítsem ki anyukámat és a pasimat?

Figyelt kérdés
Már lassan 5 éve, h együtt vagyok a barátommal!De anyukám szószerin utálja őt!Soha nem volt egy szép szó hozzája, mindig lehordja őt,lenézi,nem jöhet hozzánk pedig már 20 éves vagyok!pedig ugyan olyan ember mint mink!A barátom látja rajtam, hogyha szomorú vagyok és mindjárt tudja h azért, mert éppen anyukám lehordta!Minig elmondom neki, h mit mondott rá!Most már ez az érzés kölcsönös,barátom se szereti anyukámat!És ettől csak én szenvedek!
2011. júl. 29. 16:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kár volt mondanod a pasidnak hogy az anyukád nem szereti..
2011. júl. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%
az én szüleim is ilyenek, anyukám azt mondta hogy ő nem fogja őt befogadni a családba, apukám meg hogy nem akarja őt nálunk látni. akkor nem hozom fel magunkhoz, ennyi! kész. mást úgyse lehet csinálni
2011. júl. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Vanez így. Ezzel nem sok mindent tudsz kezdeni


Anyát nem tudsz váltani, de pasit igen...

(mondjuk ez nem kötelező, de tudtok máshol is találkozni, nem csak nálatok)

2011. júl. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én csak azt nem értem, h miert kell előre ítélkezni, mikor nem is ismerik és esélyt sem adtak rá!
2011. júl. 29. 16:26
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Le lehet pontozni, de én azt vettem észre eddig, hogy az anyukák nem véletlenül ódzkodnak valakitől. Ők tapasztaltabbak, látnak olyan dolgokat is, amit a lányok nem. Persze vannak kivételek, de akkor senki nem lesz neki szimpi, mert az a baj, hogy párod van egyáltalán.
2011. júl. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként igazam van az előttem szólónak, az anyáknak erősek az ösztönei.

Viszont, mivel kérdező Te nagyon szereted (meg vegyük alapul h Ő is) miért mondod el neki, mit mond az anyukád róla?

Ez bárkit visszavetne abban, hogy esetleg bizonyítani próbáljon a leendő anyósnak, és előbb utóbb ő is utálni fogja!

Tehát : többet ne beszélj arról mit mond az anyukád!

Anyukádnak pedig ajánld fel, hogy ne "ismeretlenül" ítélkezzen, legalább egy közös ebéd keretében, egy kis beszélgetéssel ismerje meg a srácot!

2011. júl. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 napietus ***** válasza:
anyukád valószínűleg nagyonis jó okkal nem szereti. csak Te lesöpröd az asztalról az érveit azzal, hogy "de szeretem" vagy hasonló ostobaságból, pl. dacból. mi lenne, ha felnőttként próbálnál viselkedni, és elgondolkodni esetleg rajta, miért is nem szereti anyukád? vagy félsz belegondolni, mert valahol mélyen tudod, hogy igaza van?
2011. júl. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Sajnálom, de ő már akkor is utálta mikor még együtt sem voltunk!anyukám olyan embergyűlölő, senkit nem szeret!Mindenki szar csak ő tökéletes!
2011. júl. 29. 16:51
 9/15 anonim ***** válasza:
költözz hozzá:D
2011. aug. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Költözz hozzá szerintem is. Ugyan ez volt velünk is, én hozzá költöztem, egyből szeretik őt :D
2011. aug. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!