Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnál egy ilyen...

Mit csinálnál egy ilyen szomszéddal?

Figyelt kérdés

Mindenért átkopog. Van kisfiunk, ha hangosan nevet már átkopog. Sírni ritkán szokott, de azért is átkopog.Lehet, hogy azt gondolja a kopogással elmúlik a fájdalma?

Eddig tényleg megpróbáltam odafigyelni, hogy ne legyünk hangosak, de tegnap betelt a pohár. Zárat cseréltettünk a bejárati ajtóban, nem volt hangos és 10 perc volt az egész. Erre kijön ordibálva az néni, hogy ezt kettőig lehet csinálni, ez a ház szabálya. Én megnéztem az órát és 3 perccel múlt kettő. Ő is igazolta, elmúlt a 2 óra.


Volt olyan, hogy olyankor kopogott át mikor a fiam aludt, a férjem itthon sem volt én pedig a könyveket rendeztem ( nem jár zajjal). Nagyon vékonyak a falak, szerintem más zajára is azt hiszi, hogy a miénk.


Mit lehet tenni? Már nem kérek többször elnézést, mert nincs miért! Elfogyott a türelmem, eddig megadtam neki minden tiszteletet, de már nem érdemli meg.


2012. márc. 20. 10:19
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem bolond, az ilyenekkel nem lehet mit csinálni, ne vegyetek róla tudomást. Ha meg elnézést kérsz, azzal csak neki adsz igazat. Nekünk is volt ilyen szomszédunk, főzés miatt őrjöngött, hogy "büdös". Egy idő után nem nyitottam neki ajtót.
2012. márc. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
83%
küld vissza az anyjába
2012. márc. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
88%
Hagyd rá menj el mellette nézd levegőnek, ne vedd fel a kopogást előbb utóbb megunja. Rendőrt nem hívhat rád pakolás miatt. Egy házi rend meg megszegése nem jár börtönnel. odaállnék az ajtója elé és ha egy pisszenést is hallanék nyomnám neki a dübörgést. kopogj vissza neki. Én biztos pipa lennék már :S :@ már ettől is felhúztam magam XD
2012. márc. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
89%
Én beraknék valami őrült pörgős zenét, jó nagy hanggal. Had mulasson a banya. Amúgy meg, ha egyszer fejet hajtasz az ilyen előtt, évekig szivatni fog. Nekem az alsó szomszédom járt fel egy ideig, hogy állandóan eláztatjuk. Eleinte még el is hittem neki, mert pont felmostam (na azért nem bő vizzel, de mit tudom én, lehetséges, hogy hozzá átpárolog), engedtem ki a hűtőt, és egyszer volt csőtörésünk is, akkor mi is áztunk rendesen, gondolom, akkor ő is igazat mondott. De volt olyan is, hogy csupán mehetnékje volt, és nem tudott jobbat kitalálni, hát ideette a fene. Én meg víz közelében sem jártam, csont száraz volt minden, akkor elküldtem a halál f@szára, onnantól kezdve nem mászkál.
2012. márc. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
96%
Amúgy meg csöngess át hozzá, és mond meg neki, hogy 2 után a kopogás is zavaró.
2012. márc. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
95%
Én azonnal visszakopognék, hogy érezze: vettem az adást. De semmin nem változtatnék! Kialakulna egy kopogtatós kommunikáció, amit előbb-utóbb megunna.
2012. márc. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
90%
Leüvölteném a fejét,ha egyszer nem érti meg akkor ötször.A vele közös falra meg szigetelést raknék,bár nem a zaj miatt teszi hanem,mert unatkozik és ti vevők voltatok a baszogatásra.
2012. márc. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
86%

egy éjféli rockkoncertnek tuti örülne, aztán amíg a marha csak harkályosdit játszik addig jó, ha netán tettlegességig fajul a dolog jelentsd fel, aztán keress valakit aki elmagyarázza neki, hogy mi lesz ha még egyszer megzavarja a privát szférádat.

De te személyesen ne nyúlj hozzá, mert onnantól mehet az oda-vissza jelentgetés.

2012. márc. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
90%

Ha albérlők vagytok nem sokat tehettek. Ha lakástulajdonosok, akkor meg bosszantsátok fel.

Hallotok valami zajt, kopogjatok be hogy a gyerek nem tud aludni tőle.


Egyébként meg ne nyiss neki ajtót. Ha meg kinyitod: mi a f.szt akar má' megin'??

:D

2012. márc. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
95%
Kopogj vissza neki.
2012. márc. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!