Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok, ha a 16...

Ti mit szólnátok, ha a 16 éves lányotok egy 26 éves fiúval jönne össze?

Figyelt kérdés
2012. máj. 13. 13:58
1 2 3
 1/21 tetro ***** válasza:
74%
Felvilágosítanám, hogy a védekezés milyen fontos, és elmennék vele gyógyszert felíratni... :D
2012. máj. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
66%

Semmit, 16 évesen pont 26 éves volt a pasim, nem lett semmi bajom, csak nem kellett hónapokat várni, hogy végre lefeküdjünk.

Bőven volt annyi előnye a dolognak, hogy nem egy tapasztalatlan srác bénázása volt az első élményem, hanem oda tudott figyelni, hogy ne fájjon :)

2012. máj. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
73%
Az én anyukám meg apukám közt is ez van és anyukám 16 volt mikor összejöttek...jól írtad, 26 éves FIÚ az sem olyan felnőtt még, majd ha 30-on túlival jön össze akkor aggódj.Feltételezem apukája nem nagyon van vagy ha volt akkor nem jó a viszonyuk....
2012. máj. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
Ugyan azt, mint az első. :)
2012. máj. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
és mit szóltak a szüleid? nem ellenezték a kapcsolatot?
2012. máj. 13. 14:06
 6/21 anonim ***** válasza:
89%
Nem szólnék semmit. Teherbe esni egy 16 éves sráctól is tud, a fiatalok között is van aki egyből a szexre hajt, rossz dolgokba, drogok stb. ő is bele tudja vinni, úgyhogy ennyi. Talán a pénzes dolgokra hívnám fel a figyelmét, hogy abba ne egyezzen bele, hogy sokszor fizessen helyette a srác, vagy valami értékes dolgot vegyen neki. Illetve, hogy sokan vannak akik ilyen korban már nősülnek, családot szeretnének, így legyen óvatos, ne tervezzen nagyon hosszú távra, mert lehet a srác csak utoljára még szórakozni akar egyet.
2012. máj. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
28%
Kétségbe esnék, megnézetném vele a Néma sikolyt, elvinném nőgyógyászhoz, de tablettát csak akkor íratnék neki, ha nem szeleburdi, feledékeny. Próbálnék jó fej lenni, hogy minél többet legyenek nálunk, és csak finoman célozgatni arra, hogy egy korabeli fiú jobb ötlet lenne... 27/N
2012. máj. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
49%
Hogy a csávó tud élni és valszeg pár együttlét után eldobja.
2012. máj. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
75%
nekem is volt 16 évesen 26 éves fiúm. én is azt hittem, hogy nem lesz tapasztalatlan, aztán nagyot csalódtam.
2012. máj. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
59%

Az, hogy "26 eves", nem mond semmit... az szamit, hogy a fiu rendes es komoly-e.


Nagyszuleim kozott is 10 ev korkulonbseg volt, es eletuk vegeig jol megvoltak egymassal es kitartottak egymas mellett.

2012. máj. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!